Aile sorunları yüzünden görüşmediğiniz akrabalarınız var mı?

Benim dolusuna var bazıları mirasyedi bazıları anneannemi bize baktırdı kendi rahatına baktı ondan görüşmüyoruz uzuluyorum bazen

0|0
5|5

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• Kuzenim var hemcinsim yalnız görüşmüyoruz annem istemiyor.
    Bazı kusurlu davranış sergleyenler çekirdek aileleri harici bağlantı kopar bayramlarda falan da görüşmeyiz birkaç yıl.
    Tamamen görüşme kesilmiyor.

0|0
    0|0
  • Halam ile konuşmuyorum

0|0
    0|0
  • Bize tam olarak akrabalık bağı yok anne tarafında ha birde utanmadan konuşuyorlar hala onu da anlamıyorum.

0|0
    0|0
  • Var 😄😄

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Akrabalarımın hiçbiri umrumda değil hiç kimseyle görüşmüyorum.

0|0
    0|0
    • ben tam tersi misafir severim insan ararım

• Valla benim hayayıma olumlu ve olumsuz etkileri hiç olmadı.2 yaşımdan beri babamın tavrından dolayı hiç kimse gelmezdi bize bizde kimseye gitmezdik. Aklı başında olan insanlar olsalardı bir yeğenim bilmem neyim kuzenim var babası yvşak diye onu yok sayamam diye düşünen bir tane pzvenq çıkardı. Akrabalık güseldir eminim ama benimkilerde öyle bir şey yok. Kim ihtiyaç duyduğunda yanında kendi kanından birini istemez ki? Benim durumumda 20 küsür seni bir hayrını görmediğim o çok düşünceli ve duyarlı büyüklerimi ne görmek isterim nw bilmek isterim onlarında beni görmk istemedikleri gibi. Ayrıca ramazanda evde 1 kez iftar 3. Kez sahur yaptım. Ve bu hafta boyuncada full iftar davetlisiyim misafirlik bende severim insan ararımda dunya akraba dediklerimden ibaret değil onun alakası yok yani soruyla

• her ailede illa ki vardır. benim ailemde de var.

0|0
    0|0
  • Evet var benim de

0|0
    0|0
  • Epey var

0|0
    0|0
Yükleniyor...