Erkek adam küpe takar mı leyn?

Hadi ordaan takarmış. Ben en azından küpe takan erkekleri ağır başlı , olgun karakterli , ciddi bir insan olarak kabul etmiyorum edemiyorum.

Hep Çakır abimiz , bu konuda dediğini demiş :)

Düşüncelerinizi hemen alalım :)

0|0
18|10

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 17

• adamlık küpeyle olsaydı küpe takmayan adam olmayanlar nerden çıktı :/ adamlık saçında kıyafetinde değil , adamlık yürekte derler evlat :D

1|1
    0|0
    • Her küpe takmayan adam değil doğru , ama adamlar küpe takmayanların arasından çıkar abisi :)

• iyi günler , gece de denir sabahda öğlende , iyi geceler demiycem iyi günler :D

• Seni inatçı keçi seni , sanada iyi öğleler )

• Hiç yakışmıyo

0|1
    0|0
  • takar nedense adam denilenlerde hep onlardan çıkar.

0|0
    0|0
    • kaç tane küpeli kaç küpesiz iyi tanıyosun Allahını seversen samimi cevap ver

• Tabi erkek adam küpe takmaz ak öyle şey mi olur

0|1
    0|0
  • Zamanında etekte giymiştiniz şimdi küpe gibi ufak tatlış birşeye mi diss atıyorsunuz bırakın bu işleri be.

0|1
    0|0
    • Ben kimselere atmam diss
      Sözlerim ağır , vardır siss
      Gözlerinizde , ben onu alıp
      Ömrüne gününe atacağım iz

Al sana :D

• Hala yazıyosun bu saçma disste!
      Çok sıçtın git biraz öteye pisle! (HOŞT!)
      Koktu, koktu koktu yeter panço!
      Hala yazıyonmu la psycho!

• Freestyle atıyoruz olacak bunlar!
      Alınma gücenme olsa başka konular;
      Sıkıntı yok hayırlı sabahlar
      Biliriz Küfür'de yakışmaz kıza erkeğe
      Sen anlayınca yanlış bizde girdik bikere ;)

• Takan takar

0|0
    0|0
  • Sadece şunu söyleyebilirim, tek kelimeyle cahilsin.

0|0
    0|1
  • Sanki her kupe takmayan erkek adammis gibi. Gayette takar bence niye takamasin kupe takmamakla erkek olunsaydi..

0|0
    0|0
  • Ister istediğini yapsın

0|0
    0|0
  • yakisiyorsa taksin bence

0|0
    0|0
  • niye takmasın şu kafadan çıkın artık

1|0
    0|0
  • olabilir isteyen takar. ben anlamsız buluyorum küpe takılmasını.

0|0
    0|0
  • Takmamalo

0|0
    0|0
  • Evet takar

0|0
    0|0
  • Sultan selimde küpe takardı. O zamanki köleler köle olduğu bilinsin diye küpe takarmış. Sultan selimde bunu görünce bende Allahın kölesiyim demiş küpe takmış. Adam cihan yönetmiş. Bence kıskanıosun sadece.

0|0
    0|0
    • O Sultan Selim zann ettiğin şahıs aslında Şah İsmailin resmi , araştırılmış ve kanıtlanmıştır

• Bir daha dilin uzamasın diye insanlara saygın olsun diye

• Yani acizlik yaptığını kabul ettin şu an :) Tebrikler :)

• Hayir

0|1
    0|0
  • Adamlık yürek işi küpe takmayan güzel kardeşim de çok

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Küpe takmam sevmem de ama bir küpeyle erkek afam dediğin falan gibi cümlelerde kurmayı sevmiyorum. böyle taşlı falan küpe takan erkeklere hiç yakışmadığımı düşünüyorum o kadar :)

0|0
    0|0
    • Ben seviyorum o cümleleri kardeş , işte böyle konuşmaya konuşmaya meydanda at izi it izine karıştı , birisinin bunları söylemesi gerekiyor )

• Valla bana göre erkek adam , delikanlı olsa bile bir gay ile arkadaşlık etmez :)
      Delikanlı gayler )) yeni çizgi , yavaş yavaş onlarında küçük dünyası oluşuyor ha

• Kaçtanesini tanıdın ki :) Peygamber efendimiz der ki; insanları kıldığı namaza ettiği duaya göre yargılamayın. Dirhemle arasında ki bağa bakarak iyi insan ve kötü insan diye ayırın. Yani yaptığı tüm ibadetler Allah ile kul arasında ki ilişkidir. Para pul mal mülk sahibinin davranışlarına göre ise iyi ve kötüyü ayırabilirsiniz. Valla sana bişey diyim mi bilmediğin konular üstüne yorum yapma. Beni tanımadan delikanlılık aıfatı ne yapıştır ne yapıştırma, Senin mundar deyip yanından dahi geçmediğin pek çok ortam pek çok insam tanıdım anlamaya çalıştım. Allah bana obirbirinizi anlayın demiş yargılayın dememiş. Ben anlamaya çalışıyorum ve sana yemin ediyorum o delikanlı dediğin pek çok erkekten daha delikanlı adam i. ne var. Yanihalk arasında hani sizin uzaktan bakıp i. bne dediğiniz insanlar. Adam dediklerin madam olmaya başlayınca anlarsın sende.

• %100 Doğru bir Düşünce. Küpe nedir mk

0|1
    0|0
  • takar alakası yok erkek olmakla ama ben takmam :D

0|0
    0|0
  • takmaz

0|0
    0|0
  • Onda yok ama bende var
    Demin Anana koydum azdı bak
    Tam bir arsız tam bir motor
    Tecrube yumagı senın kltk
    Babandan belli itligin
    Kimin pci oldugun Belli degil (EMİN OL)

0|0
    0|0
  • kişileri giydiği kıyafetlere göre , dinine, mezhebine, taktığı küpeye göre yargılamak yanlış. İnsan insandır.

0|0
    0|0
  • Kardeşim o senin görüşün her insan farklıdır erkekler de küpe takabilir

1|0
    0|0
  • Adamlik meselesine kadar buyutulecek birsey degil takanlar takiyo tarz olarak ama ben takmam

0|0
    0|0
  • Ben takmam, takanların kendi iradesi 😀

0|0
    0|0
Yükleniyor...