Çok zenginim ve mutsuzum, psikolojim bozuk?

Arkadaşlar 19 yasindayim çok varlıklı bir ailenin çocuğuyum babamın inşaat şirketi var yaklasik 70-80 milyon dolarlık mal varligimiz var istediğim herşeye sahibim dubaide New york'ta penthouselarimiz var ama hayattan bıktım başka çocukların üniversite okuyup ise girme para kazanma hayalleri felan var sevdikleri kiza kavusma hayalleri felan, benim için bunların hiçbiri yok ne biliyim garajimizda lamborghiniler ferrariler var emin olun hiçbiri bir boka yaramıyor, kızlar deseniz sürekli kızlarla birlikteyim zaten artık bıktım onlarda zevk vermemeye başladı kafayı yiycem kendimi boşlukta hissediyorum sanki bu dünyada hiçbiseyin değeri yokmuş gibi böyle boğuluyorum sanki hiç bir hayalim yok kimseye aşık degilim veya sevdiğim bir kız yok çok fazla kızla birlikte oldum ama hiçbiri aşk değildi bir hedefim ya da başarmak istediğim bişey yok, istediğim herşeyi elde ediyorum dünyada istediğim yere gidebiliyorum zaten hiç evde durmuyodum istanbuldada durmuyodum arkadaslarla genelde new york veya dubaide yasiyodum son 1 aya kadar ama yok zevk vermiyo hayattan çok bunaldım ülkenin en iyi psikologlarına gidiyorum bir halt değişmiyor son 1 aydır böyleyim arkadaşlar lütfen tavsiyelerinizi paylaşın

0|0
28|30

En İyi Kız Görüşü

• Bence sen nefes aldığına. Ayağının yere bastığına şükretmelisin. Ne güzel ki paranın mutluluk getirmediğini öğrendin. Paranla değil kalbi ile seni seven birini bulmalısın. Bunuda Allah'tan iste. Ve ona şükret her şey için:) . Yalnız olmadığını bil. Kız arkadaşların demekki paran için seninle olmuşlar. Ama sen yeni sayfa açabilirsin. Ve şunu unutma. Allah dilemeden hiç bir şey gerçekleşmez. O ol diyince her şey olur. Derdinin

0|0
    0|0
    • Derdinin Davasını İnşallah bulursun :). İyi geceler 🍃

• Teşekkür ederim 😊 Her şeyin geçeceğine inan. Her şeyin hayırlısını iste. İnşallah daha iyi bir hayat geçirirsin. Ve ilk olarak yeni arkadaşlar edinerek bir başlangıç yapabilirsin. Kolay gelsin🐾

En İyi Erkek Görüşü

• Fazla zengin olduğun için herşeye sahipsin belki de bu yüzden yapacak bir amaç birşey yok normal durumu olanın ise çok hedefi oluyor ideal bir durumun olması iyi birşey amaç oluyor ama başkası için yasa boğdu bro madem znginsin kızlar paran için gelebilir ona dikkat et arkadaşın varsa onlarda öyle yapabilir dikkatli olmanız öneririm canisi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 27

• 22 Yaşındayım. Üniversiteden yeni mezun oldum. Başkaları gibi anlattığın tarzda ideallerle, para kazanayım diye girmedim bölüme. Vakit öldürüyordum ve zevkliydide, kolayca mezun oldum. Sevdiğim bir adam yok, bir kere aşık oldum senden farklı olarak abarttıkları kadar değil. Hiç psikolog yüzü görmedim. Para problemlemim yok, aslında sanırım para kavramım yok. Zengin değilim senin gibi yanlış olmasın, memur bir ailenin küçük kızıyım. Bir abim var ayrıca, o da kendine yettiği kadarıyla işte. New York veya Dubai'yi hiç görmedim, merak ediyor muyum? Fark etmez sanırım oralarda da insanlar var işte, orada da binalar var. Aynı yaşıyorlar. Hiçbir şey zevk vermiyor yaşamda. Düzelecek mi bu durum? Hayır. Düzelmesine gerek var mı? Esas soru bu sanırım. Yardımcı olamam, kusura bakma. Çünkü para olsun olmasın, istediğin her şeyi yap veya istediğin yere git, dört duvar içinde yaşamak zorunda kal, dünyanın en güzel kadınları - en yakışıklı adamlarıyla birlikte ol- veya öylesine birine aşık ol... Ne olursa olsun kafanın içinde ki boşluk dolmayınca bir şey değişmiyor. Ben kendi yalnızlığımı, boşluğumu dolduramadım. Umarım sen doldurursun.

0|1
    0|0
  • Kendin için değilde bir başkasıniçin yaşa kendi bir amaca ada birilerini Mutlu etmeye çalış o kadsr malın mülkün var sadece 1 ekmeğe bile ne kadar Mutlu olacak insanlar var gör bak birilerini mutlunetmeye başladığında için Nasıl huzur bulacak

0|0
    0|0
    • İnsanlara yardım ediyorum zaten ondan bahsetmiyorum hayattan zevk almiyorum

• Demek istediğim o değildi neyse. Zaten hayattan zevk alma diyr bit şey yok bence evet ben zengin bir ailenin kızı Değilim hatta bir yerlere gelmek için çok çalışıpnuğraşmam lazım yoksa aç kalırım baktığın zaman belli bir şeyler elde etme amacım var ha bu zevkli mi? Hayır ne zevkli dersen bence genel olarak dünya öyle bir yer değil

• Her şeyi hazır elde etmek, insanda tatminsizlik duygusuna neden olur. Bence iyi bir psikiyatrdan destek talep edebilirsiniz. Bu şekilde kendinizi mutlu edecek konuları keşfedebilir, hayata bakış açınızı değiştirebilirsin. Umarım her şey sana mutluluk getirir.

0|0
    0|0
  • Ne desekki valla demekki burdan benim çıkardıgım ders zenginlik bir işe yaramıyor önmwli olan huzrmuş sende bir iş bul alın teriyle para kazanmaya çalış yapabilirsen

0|1
    0|0
  • hmm.. sen de parayı bir kenara bırak sanki hiç yokmuş gibi düşün.. ve 0 dan başla hayata.. çocuk esirgeme kurumundan çıkan 18 yaşındaki birinin zorluğunda bul kendini.

0|0
    0|0
    • Olmuyo işte öyle dediğin imkansiz

• neden? imkansız diye bir şey yok.. benzerini yapan da çok. arkadaşımın biri tıpı bıraktı ruhsal keşif dedi sürünerek uzak doğuya gitti :D sen rahatlığa alışmışsın bence.. dünyaya farklı açılardan bakman lazım. bu da çevreni değiştirerek olur

• Sorunu özele açsaydın yorum yapmak isterdim...

0|0
    0|0
  • Beni evlatlık alın mutluluk garantiliyim

0|2
    0|0
  • Ruhu mutlu eden nedir

0|0
    0|0
  • Use ıt

0|0
    0|0
  • Fakirler anlamaz biz ne bilelim

0|1
    0|0
  • Yohamına

0|1
    0|0
  • Yapacağın şey çok basit. Psikoloğa da gerek yok

0|0
    0|0
  • Ya o kadar paran var madem olmayan insanlara yardımcı ol bu seni mutlu eder.

0|0
    0|0
  • tam türk dizisi aqqqqq kesin öylesindir he

0|1
    0|0
  • Senin tek sorunun sanat. Maddelerle ne boğuyorsun kendini be adam

0|0
    0|0
  • trollün anasını ağlatmışsın Koca istiyom gel beni al

0|0
    0|0
  • Ah ah...

0|0
    0|0
  • Gel bir ay calis kendine gelirsin 😄

0|0
    0|0
  • Namaz kılıyor musun kardeşim.. Bence Cennete elde etmek için çalışmalısın...:)

0|0
    0|0
  • Çok film izliyorsun kanka

0|0
    0|0
  • Ben senin yerin de olsaydim boyle durumu iyi olmayan insanlarin arasina karsirdim onlarla zaman gecirirdim onlarin yasadigi yerde bir ev tutardim nasil olsa zenginmissin ailende bir sey demez buna belki onlarin arasinda sevebilecegin gercektn bir kiz cikar

0|0
    0|0
  • benle evlenirsen mutlu ederim seni dlfşdxmcm

0|0
    0|0
  • yav he

0|1
    0|0
  • Herseyimvardeme hissetmedigin duygularin var amacsizsin
    Aslinda insanin gonlu zengin olsun
    İmanli biriysen yoacak cok seyin var zenginligin buna engel degil hem daha iyi ben olsambissuru hacca giderdim😊yetim doyirrdum
    Fakirim halinden de anlayamam😂ama cok sukur

0|0
    0|0
    • Haklısın ama para beni genelde kötü yerlere çekti şuana kadar

• sen istemeseydin cekmezdi gerci cevren belki iyi degildir ole girmussundur bilemiyirum
      Allah yardimcin olsun kardesim
      İyi bir mumin olursun cabala dua et Rabbim sıkıntılarimi gider diye.
      Haydi selametle

• Gittigin doktorlara benide yönlendirsene dicem ama neyse:/
    Senin kadar zengin olmasamsa benimde Allaha sükür müsgül bir durumum yok. Ama ailemin sirti biraz kuvvetli oldugu icin sülalemizin tek velihati amcamin oglu ile nisanlanmam isteniyor. Ben üni okuyan bir insanim inan hukuk okumiyayim diye ne tehtitler aldim. Sarki söylüyorim sahneye cikma dediler sözlü sayilirsin dediler kafayi yiyecektim nerdeyse. Allahtan yurt disinda dogdum büyüdümde kendimi kurtardim simdilik burays gelerek. Derdin tasan yok bence mutlu olmaya bak ya:/

0|0
    0|0
  • Bence benle evlenmelisim :)

0|0
    0|0
  • Kafan baya guzel

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 29

• Herşey var ideal yoksa boş adamsın.. Kendine bir ideal edin.. Önce bir idol seç.. O ki bu kadar başarılı bir ticaret adamı bunu uzaklarda arama babanı izle..

0|1
    0|0
    • Babam sıfırdan başlamış ben bundan sonra anca iş büyütürüm yani gene daha fazla para demek

• Bos yetismenin zararlari. Her zengin cocugu Celal Sengor gibi vaktini iyo kullanamiyor.

0|1
    0|0
  • Dostum istediğim her şeyi elde edebiliyorum demişsin, bir de insanlara mutluluk vermeyi dene, git evsiz barksızlara yardım et, karınlarını doyur onlarla 1 gününü geçir kırda çayırda bayırda yaşayan insanların yanlarına git, onlar seni misafir kabul edeceklerdir onlarla samimiyet kur sohbet et günlerini nasıl geçirdiklerini öğren, rutinlerinden uzak dur mesela üstündeki kıyafeti saçının modelini düşünmeden git bir çocukla veya çocuklarla oyunlar oyna onlara bir şeyler hediye et ne bileyim içi hala hayat neşesiyle dolu insanlarla konuş vaktini geçir kalp gözün açılır inşallah..

0|0
    0|0
  • Zenginlik başa bela. İstediğin her şeyi kolayca elde ettiğin için hiç bir değeri kalmıyor. Zorluk yok emek yok hayat sana yan gelip yatmaktan ibaret. Böyle olmaktan kurtulmak çok basit. Bulunduğun tüm imkanlardan vazgeçip kendini diğer insanlar gibi çalışmaya bir amaca ataman gerekicek. Başka bir öneri bilmiyorum

0|0
    0|0
  • :D Boyle intahar eden cok insan var sakin o mallardan olma :D
    seni duzeltebilecek bir insan taniyorum galiba
    seninde fark ettigin uzere senin sorunun hayat amacin yok
    herseye ulasabilecegini dusunuyosun ama malesef bu yanlis
    Dinle aran nasil acaba

0|0
    0|0
    • İntihar etmeyi düşündüm ama Müslümanım ve bu yapmak isteyeceğim en son sey
      Ailem inançlı ama uygulamada eksik bende aynı şekildeyim

• muslumansan nasil herseye ulasabilecegini dusunuyosun
      ben sana tasavvufa biraz bak derim ilgini cekebilir sonu olmayan bir ilim kendinle mucadele halindesin yardimci olabilir

• Kendini bilime ada birader çılgınca şeyler yap deneyler falan. zevkli ve inan bana hiç sıkılmayacağın bir hobi olur sana ;)

0|0
    0|0
  • Boyle intihar eden cok var... ben sasirmadim... Bence dogada yasa al bir karavan... hersey dogal olucak ama para kullanma... kendi sebz3ni yetistirip ye... Proteinide avladigin baliktan av hayvanlarindan cikar... Insan topraktan yaratilma sonucta... senin ruhunu besleyecek yeniley3cek sey toprakta anlatabiliyormuyum... Sana bir film oneriyim ironik ve guzel bir film izle onu... adi. Mandirafilozofu...

0|0
    0|0
  • Dine yonel kardesim o boslugu anca o doldurur

1|0
    0|0
  • Insanlara yardim etmek gibi amac edinebilirsin
    Yardim gonullusu gibi :)

0|0
    0|0
  • Ve bu masalda burada biter. Yarın kalk ve karnını doyurmak için günlüğü 65 tl olan bir işe git. Değil mi?

0|0
    0|0
  • Ee nerden geldigini unutmayacan aslanim fazla para pul bir boka yaramaz onemli olan huzurr bunlar boss zengin olmayi km istemez ama bu kdrda değil

0|0
    0|0
  • Senaryo güzel zengin çocuğun dramı😄 Da saçma arkadaşım bu yazdıkların hayal dünyan 😄

0|0
    0|0
  • Aynı durum bende de var

0|0
    0|0
  • dedi Ali Ağaoğlu.

0|0
    0|0
  • En son ne zaman bakkala çıktın?

0|0
    0|0
  • O zaman harmacayı bilmiyorsun ben mutluyum şahsen

huhaha

0|1
    0|0
  • Hacı iste bolluk böyle birşey olsa gerek

0|0
    0|0
  • Varlık içinde yokluk çek

0|0
    0|0
  • Zengin trollu bu olsa gerek butun fakirler toplanmış

0|0
    0|0
  • intihar etmeyi dene. kesin çözüm...

0|0
    0|0
  • Ve boyle bir ks de oyle mi? Ya bir git allasen defol !!!

0|0
    0|0
  • Çok gerçekçisin tb

0|0
    0|0
  • okumama gerek yok zenginsen iş bitmiştir

0|0
    0|0
  • adam hayalimi yasiyor ve mutsuz yuh diyorum
    neyse knk zamanla degisir dusuncelerin takma fazla 😊

0|0
    0|0
  • büyük bir buhran yaşayacaksın... derin olan insanları oku iyi gelir

0|0
    0|0
  • Bende senin gibi 19 yaşındayım yakışıklıyım fiziğim var maddi durumum normal gelelim konumuza Amerika'da böyle hususlara karşı aldıkları önlem nedir biliyor musun? Ben sana anlatayım Amerika'da her insanın doğuştan bir yeteneği olduğuna inanılır ki bende inanıyorum ama çoğu insan yeteneğini bulamaz Amerika'da bu yüzden küçüklükten yetenek arayışındadırlar bir insan yaptığı herhangi bir işte en çok nasıl başarılı olabilir? Bunu severek yaparsa o şey için her şeyini vermeye hazırdır hayatı da dahil velhasıl kelam hiç bir zaman yılmayacaksın intihar etmek hayatta ki en saçma bulduğum şeylerden birisidir en başında sen bir canlısın bir canlının ilk temeli hayatta kalmaktır güçlü olan hayatta kalır ama 21yy etkileri insan her şeyi hazır bulabiliyor sürekli bir şeyler dene yenilik her insana iyi gelecektir farklılık her insanı etkiler, büyüler düşün çocuk iken zevk alarak yaptığın hiç mi bir şey yoktu? Bu ne olursa olsun bu düşüncelerden de uzak durmalısın bazen koyu ver gitsin demeli fazla düşünürsen kendini yıpratırsın sürekli bir şeyler yap yaşamanın tadını çıkar. Hiç bir zaman umutsuz olma geç bir aynanın karşısına kendine bakarak düşün bir amaca bağla kendini bu ne olursa olsun fırsatın her şeye makul bende senin ile aynı durumdayım ama yılmıyorum bende bir anlayış var inadına yaşamak normalde hiç inatçı değilimdir ama pes etmek doğamda yok bu işi çözeceğim sonucu her ne olursa olsun ama bana sorarsan dünyanın en güzel şeyi aşık olmak eğer birinden hoşlanamıyorsan senden sadece bu konuda yalancı olmanı isteyebilirim sıradan bir insanmış gibi çık aşırı lüks bir ortam değilde normal bir ortamda göz gezdir bir kızdan hoşlanabilirsin git ve ona hoşlandığını söyle dene ama mal varlığı konusunda ona karşı yalan söylemeni istiyorum yapıp yapmamak sana kalmış eğer seni motive edecekse bir kaç şeyler önerebilirim umarım yaşam dolu olursun hiç bir zaman yılma umutsuz olma hadi bakalım bol şans.

0|0
    0|0
    • Çok saol iyi dileklerin için. Bugune kadar çok fazla kızla beraber oldum başta hoşlanıyorum ama sonra bıkıyorum yani en son aşık olduğumda 14 yaşındaydım öyle diyim yani hoşlanmayla aşk farkli maalesef

• Tabii ki aşkla hoşlantı çok farklı şeylerdir ama sorunda burada hani aşık olmayı unutmuşsun birilerine şans vermelisin.

• Dedi ve yatti uyudu liseli ergen

0|0
    0|0
  • Henry Ford ' un oğluda senin gibiydi.

Arkasında bir mektup bıraktı ve intihar etti.

Google'dan aratıp okuyabilirsin mektubu.

0|0
    0|0
  • Lan olum senin yerinde olmak isteyen kaç kişi var sızlama keyfini çıkar ne düşün biliyon mu 20 yaşındayım 1 kere tatile çıktığımı bilmem hep iş hep işte garsonluk sende gelmiş burda aglıyon bunlardan adalete bak

0|0
    0|0
Yükleniyor...