Sizcede şu an izmirde oturanlar şanslı değil mi?

şu an o denizin kenarında kordonda ksk sahilde bostanlıda göztepe de ne bilim ya alın çayınızı yiceğinizi gidin sahurunuzu yapın o güzel müthiş izmirin havasında sabah okulunuza gidin bütlerinize girin canınız mı sıkıldı gidin sahile takın kulaklıgı müzik dinleyin vapura binin martıları izleyin ya kafa dağıtacak o kadar cok ortam var ki izmirde Şu an şu yaşadıgım Ankara denen bogucu şehirde cıldırmamak elde değil ya...

Güncellemeler:
gncel
hgg

0|0

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Yalnız biraz önce kordondaydım İzmir yanıyo şu an

0|1
    0|0
    • ya kardeşim gerekirse tsörtsüz gez ama gez yani yansın ya denize gidersin o yanmanın bile acısı cıkar biz ankarada kuru kuruya günler geçiriyoruz ya... nasıl kordon kalabalık mı :(

• Çimlerde yer yok ☺

• offfffffffffff

Kızlar Ne Diyor 9

• İyiki İZMİRLİYİM 👑 semt-i Bornava

0|2
    0|0
  • İstanbul'da da aynisini yapabiliyoruz

0|1
    0|0
  • Bir Ankaralı olarak maalesef hak veriyorum sana. Ankara'nın da güzel noktaları var elbette mekan açısından falan ama artık zibidi kaynamış oralar. Şimdi gitsen en kötü ihtimalle bıçaklarlar seni ya da döve döve paranı alırlar.

0|1
    0|0
    • ya bir de bomba patlar diye panik oluyorum artık gidemiyorum da bir yerlere cok sıkıntı artık Ankara eski Ankara değil Şu an ...

• Aynen öyle. Dolup taşan Kızılay artık çok sessiz ve sakin geliyor bana. Sıkıntı ya vallahi sıkıntı.

• malesef...

• Aynen öyle Ankara da yaşam yok

0|1
    0|0
  • aynen ya keşke orda olsak şu an

0|1
    0|0
  • Bornovaaa 😍😍

0|1
    0|0
    • bornovalı biriyle bir münasebetim olmuştu bir zamanlar bornovanın yeri ayrıdır o metronun ordan az gitmedim forum bornovaya o tıp fakültesinin çimlerinde az vakit öldürmedim ya :)

• Çk güzel yer😃

• kesinlikle :)

• Evet ama o kadar da abartmaya gerek yok

0|1
    0|0
  • Bence şanslılar

0|1
    0|0
  • Oruc tutmak zor olurnorda

0|1
    0|0
    • orası doğru kesinlikle işte bide bu yanı var işin aşırı susuyor insan hele ki orda sabahları o nemle beraber

• Ramazandan sonra tatil icin cok guzel olur ama orasi

Erkekler Ne Diyor 16

• Haklı değilsin bro

0|1
    0|0
  • Antalyadayım reis saat 4 de arkadaşlarla denize gitcez sabah kahvaltımızı deniz kenarında yapcaz antalyayı es geçme lütfen :)

0|1
    0|0
    • offf be hayata bak arkadaş...

• Sabah 5 gibi üstsüz gezen turistler gelir bide sahile bak sen gör o zaman 😀

• biliyorum ya bende side de kampa gelcem bayramdan sonra 11 temmuz gibi falan bizim plajda da aşırı yabancı oluyor ama o kadar spor yaptım şu an eridim resmen ya ramazanda da spora gitmedim kiloda verdim fena etkiledi beni

• Sen bir de İstanbul'u gör

0|1
    0|0
    • İstanbul kalabalık karışık şehir İzmir güzel ya

• Bu ülkede yaşayan bence şanslı adam. Güzel bir geçmiş ve ellerimizde olan gelecek :)

0|1
    0|0
  • aklımdakine tercüman oldun dostum

0|1
    0|0
  • Aydın-Didimdeyim kavruluyorum kardeşim

0|1
    0|0
    • ama hayat güzel olmaz mı kardeş ya sıcaklık ankarada da oluyor evet oralarda deniz var nem fazla cok kötü oluyor biliyorum ama en azından o güzelliğin birazda kötü yanı olsun nolcak :)

• ya orası öyle ama tedbiri başkaları almıyorsa bizimde almamız gerekiyor işte.

• Hayatın içine ettiler ya istediğin şekilde önlem alsanda fayda etmiyor

• Abartildigi kadar güzel bir şehir değil son dönemde siyasi duruşu yüzünden Popularitesi arttı yoksa emin ol , bölgedeki Çanakkale, Balıkesir, Aydın, Muğla gibi şehirler daha yaşanılir

0|1
    0|0
    • valla kardeşim izmirin bende yeri ayrı hepsini gittim gördüm de izmirden vazgecemedim en son subatta geldim oraya

• Valla kardes isim gereği son 5 ayda 16 kez gittim tam, 1 ve ya 2 günlüğüne ben şehir açısından bir artı görmedim ama erkek egemen bir şehir değil bu ciddi bir artı

• kesinlikle bazı yerleri sıkıntı ama genel olarak güzel

• değiller

0|1
    0|0
  • Cidden o şehrin insanları farklı udaha iyiler daha anlayışlılar ve yobaz değiller ha kızlarda cidden güzel

0|1
    0|0
  • Bende izmirdeyim ama ankarada yaşamayı isterdim

0|1
    0|0
  • Şanslı olmasına şanslı ama şu an hava sicakligi 40derecenin altina düşmüyor

0|1
    0|0
  • BORNOVA candır, gerisi yalan!

0|1
    0|0
  • Ankaralıyım 5 defa gittim İzmir'e çok güzel şehir. Gece daha bir güzel oluyor sahiller

0|1
    0|0
  • Sen hayatında izmire gittinmi eben z... uyandırayım yanıyor gavur... gibi yanıyor :D

0|1
    0|0
    • cok kaldım knk sürekli gittim kaldımda orda uzunca bir süre biliyorum yani haklısın nem sıcaklık hayattan bezdiriyor adamı ama klima şart işte yani onu geç akşamları güzel ne kadar sıcak nem olursa olsun ben o sıcak ve nemi İzmir için seviyorum.

• Deniz burada da varda işten gidebiliyomuyuz. :)

0|1
    0|0
  • İstanbul gibisi yok

0|1
    0|0
Yükleniyor...