Unutmak için ne yapmalıyım?

Eskiden yaşadığım kötü bir olay var ve aklımdan çıkmıyor kendimden nefret ediyorum unutmak için ne yapmalıyım

Güncellemeler:
...

1|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• Bir diğer arkadaşımızın dediğine katılıyorum ben de.
    Kendinle yüzleşmelisin ve kendine itiraf etmelisin yaşanılanı kabul edip hesaplaşmanı tamamla ve kendini ve karşı taraf var ise o kısmı da affedip bugün yeni hayatın hayırlı olsun de.

İlk adımı hemen at o gün geçmişte kaldı kendine tekrarla hayatım o andan ibaret değil geçti ben bugün burada iyiyim falan de.
    Kendine şans ver istersen başarırsın.
    Allah kolaylık versin kardeş ama zaman her şeyin ilacı acı azalan bir şey şükür.

0|0
    0|0
    • Teşekkür ederim yaptığım bir şey bir de kötü pişmanlık duyuyorum

• şu an o dediklerinizi yaşıyorum gerçekten kafayı yiyeceğim

• Kardeş yaşın daha çok genç ve bizler hayatı bazen yaşayarak öğreniyoruz en basiti bekara eş boşamak kolay deriz ya aynen böyle.

Sorunu sen biliyorsun sorununa odaklan ve kendi yaranı sadece sen iyileştirebilirsin dert nasıl ki içinde dermanı da içinde buna inan uzaklarda arama.

Eylem planı yap kendinle barışıp affetmek için elini çabuk tut erteleme sakın.
      Yarın belki son günümüz böyle mutsuz kalma lütfen. Kurtulmak zor değil yeterli ki güçlü ol ve güçlü dur.

Kızlar Ne Diyor 2

• Ne yaşadın bilmiyorum ama sana verebileceğim tavsiyeler şunlar: o olayı bir deftere yaz herşeyi, neler hissettiğini neler düşündüğünü ve eğer kendini güçlü hissediyorsan birine anlatmaya çalış. Yakınına beceremiyorsan tanımadığın biriyle konuş psikolog gibi mesela.. Kafanı dağıtmak için arkadaşlarınla bir araya gel ki başka şeylerle uğraş yalnız kalmamaya bak

1|0
    0|0
    • Galiba bundan dolayı çünkü 2 3 gündür çok yalnızım ve bu aralar aklıma takılmaya başladı önceden hatırlamıyordum

• Zaman sadece

0|0
    0|0
    • Normalde hiç aklıma gelmezdi bu aralar kafama takılıyor durmadan

Erkekler Ne Diyor 1

• psikolog iyi gelecektir

0|0
    0|0
    • Kendim bir şeyler yapabilir miyim

Yükleniyor...