Cok yalnizim. Sevdigim herkes cok uzaklarda?

Merhaba, ben yurtdisinda yasiyorum. Tüm ailem ya Türkiyede ya da Avrupanin her yerine savrulmus. iki-üc senede bir Türkiyeye gidebiliyoruz maddi durumlardan dolayi. Ondan haric ise senede bir sefer böyle avrupadaki akrabalarimizla 3 günlügüne bulusuyoruz.

Ben cok yalnizim. Artik öyle yoruldum ki sevdiklerimin benden uzak olmasina. Ben agir depresyon hastasiyim ve tedavi görüyorum. Ailemle olunca hicbir seyim olmuyor. Onlar gittikten sonra ama yine eskisinden kötü oluyorum. Ben tek istedigim sevgi.

Ne yapacagimi bilmiyorum. 20 yasimdayim. Meslegimi alip ailemin oldugu yere tasinmak istiyorum. Dilini bildigim bir Türkiye var. Ama yapabilir miyim bilmiyorum

Bundan haric burada yakin iki arkadasim var. Bu bana tamamen yetiyor. Ama yalniz olma hissinden kurtulamiyorum.

Bu hayat benim icin cok sacma.. yasamaya deger bir sey olsun istiyorum artik. Okula basliyoruz, mezun olmak icin ugrasiyoruz. Okul bitiyor bir meslege tutunmaya calisiyoruz, onda basarili olup Para yazanmayla ugrasiyoruz. Ondan sonra hayatimiz monoton bir sekilde is ve ev arasi yasaniyor. Ben bu hayati istemiyorum.

Lütfen birileri bana yasamaya deger bir seyler söylesin. Yoruldum, yapamiyorum.

0|0
0|2

Erkekler Ne Diyor 2

• ben soyleyeyımmı sana?

0|0
    0|0
  • bana uğra bir ara çok fantastik sevwrim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...