Basim cok belada?

arkadaslar benim aramin bozuk oldugu kisiler var gecen biz disarida iken eve bir adam gelmis önce beni sormus benim oglana oda evde yoklar amca demis adamda tamam benim acil mesaj atmam lazim deyip benim telefonu almis ve aramin bozuk oldugu adama küfürlü karisina kizina hakaret icen mesaj atmis birde erkeksen gel adresim bu demis , eve geldkten sonra bunlar ortaya cikti oglani tabiki azarladim bir ikide tokat attim malesef istemeyerek cünkü cok korktum zararda verebilirdi nicin yaptin dedim babanin arkadasiyim dedi ona inandim öyle yaptim diyor bu arada oglum 9 yasinda bu kisinin kim oldugunu bulmaya calisiyorum bu kisi tanidigimiz degil yoksa oglum tanir ve bu kisi benim aramin bozuk oldugunu biliyor benim aklima bir ihtimal geliyor bu kisi onlardan biri benim evde olmadigimi firsat bilip böyle mesaj atti maksati bana maddi ve manevi ceza verdirmek benim olmadigimi nasil ispat ederim bunun bir teknik caresi var mı adam simdi yaziyor seni mahkemeye verecegim dava acacagim diyor ne yapmaliyim?

1|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• Uff cok kötü bir durum. Ne yazikki bende bilmiyorum. Allah yardimcin olsun.
    Telefonda el izi bulma ihtimali varmi?

0|1
    0|0
    • insallah vardir

• evet onlari falan yaptiracagiz ben park yerindeki en yakin güvenlik kameralarinin oldugu is yeri sahiplerinede gittim bana su saatlerde ki kayitlari verirmisiniz dedim adam veremem diyor belge olmasi lazim diyor onun icin basvuruda bulunacagim iki hafta gecti üzerinden birde görüntüler 90 gün sonra siliniyormus , insallah o güne kadar elime belge ulasir

• Insallah.

En İyi Erkek Görüşü

• Geçmiş olsun bro

0|1
    0|0
    • sagol sizede ders olsun bunlar benim gibi yanlisa düsmeyin

Kızlar Ne Diyor 2

• Senin adına nasıl mesaj atabilir ki? Mesaj attığı numarayı öğren. Hat kimin Üstüneyse belli olur.

0|0
    0|0
    • cünkü telefon benim , mesaj attigi numarada belli , mesaj atilan adam da bana mesaj atti dava acacagim diye ve o kisi benimle arasi bozuk olan kisi

• Baya büyük bir oyun çevirmiş. Çok geçmiş olsun...

• Belki kendi adamıdır olamaz mı?

• o mesajin gonderildigi saatte disarda ooldugun herhangi bir kaniti yok mu yanina ugradigin birisi vs vs..

0|0
    0|0
    • hanim ve cocukla oyun parkina gitmistik , birde markete ugramistim birkac icecek ve yiyecek almaya

• büyük oglum evde kalmisti

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...