Erkeklerin Kadınları Cinsel Obje Olarak Görmesi Sebebi ne?

Mesela ben hiçbir zaman öyle bakmadım kızlara.
Benim de bir annem ve bir ablam vardı neticede.
Kendime yapılmasını istemediğimi başkasına yapmam asla!Erkeklerin Kadınları Cinsel Obje Olarak Görmesi Sebebi ne?

Güncellemeler:
dsggggggggg

0|0
4|8

En İyi Kız Görüşü

• genelde okumamış hayattan beklentisi ve amacı olmayan insanlardır yapacak düşünecek şeyleri yok
    hayatları pipileri olmuş

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Öylelerini ah bir bakarken yakalasam hayalarını koparırım adi heriflerin

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• kadınlar. Kadınlar kendini öyle görürken daha hangi zihniyeti değiştiriceksin. Kadınlar cnsel obje değildir diye bir makale açılıyor. En çok yorum atıp saçmalayan kadınlar yine.

0|2
    0|0
  • cehalet, din, para :((

0|1
    0|0
  • medya

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• sebep tabular.

0|1
    0|0
  • açlık jddjjd

0|1
    0|0
  • o söze katılmıyorum cinsel açlığın afrikasıdır falan filan. kendimizi aşağılamakta üstümüze yok.

0|0
    0|0
    • Gerçekler ortada konuşmanın lüzümü ve basit milliyetçilik yapmanın sırası degıl

• böyle bir soru açarak kızlara yaranmanın da sırası değildi.

• Ben görmüyorum. Kadınları çiçek olarak görüyorum? Erkek değil miyim?

Genelleme YAPMA!

0|1
    0|0
  • Sen iradeli olabilirsin ama istisnalar kaideyi bozmaz sadece Türkiye de yok bu açlık dünyada var

0|1
    0|0
  • obje deyince aklıma pembe ruj geliyo çünkü ilkokulda öğretmenimiz ilk kez obje kelimesinden bahsederken elinde pembe bir ruj tutuyordu.

0|2
    0|0
  • ya yemeyin beni kardesim.
    nedemek bakmadin?
    sen bakmadinsada (ki inanmiyorum) butun kadinlar butun disligini ortaya koyuyor ozguruz diyerek..
    kimse kimseyi yemesin..
    evde pijamalariyla kocasina gorunen disari ciktimi sacma sapan suslu kokuku yapisiyla kime gore cinsellik abidesi olmuyor..
    birde bekar olup elletmeyenmi kaldi.. birakin yemeyin.. cinsel obje olarak goren erkek yok kusura bakmayin..

0|0
    0|0
    • tamam.. o ozgurluk kacicak biyerlerine birgun ama hayirlisi ins duzelir herkes.. ALLAH islah etsin

Yükleniyor...