Küs olduğunuz, konuşmadığınız bir arkadaşınızla karşılaşınca nasıl bir tepki verirsiniz?

Küs olduğunuz konuşmadığınız bir arkadaşınızla karşılaşınca nasıl bir tepki veriyorsunuz? Şayet ben oralı bile olmadan çekip gidiyorum o ortamdan.

0|0
26|10

En İyi Kız Görüşü

• kin tutmam. halledilebilir bir şeyse barışırız :) ama değilse ne yapalım yolları ayırırım

0|1
    0|0
    • Valla bende isterim kin tutmamayi ama arkadaş, kesip biçme derdinde.. :)

• uzak dur onlardan hayatını yaşa mümkünse aynı ortamda bulunmamaya çalış :)

• Arkadaşla ayni apartmanda oturuyoruz, zaten haftada birkaç kez anca goruyorum arkadaşın sıfatını.. Teşekkü edirem Nacizane fikirleriniz için. ;

En İyi Erkek Görüşü

• Pas vermeden geçerim

0|1
    0|0
    • Yav gardaş profiline şu "Atalay Filiz" denen kanı bozuk mahlukatın resmini niye koyuyorsun, tipinde bile meymenet yok...

• Profilden anlaman gerekiyordu neden koyduğumu

Kızlar Ne Diyor 25

• Tepkisiz

0|1
    0|0
  • Muhattap olmam görmemiş gibi yaparım

0|1
    0|0
  • Küssem bitmiştir. Asla dönüp bakmam ne olursa olsun dönüp bakmam. Çünkü çok zor kırılırım insanlara kırılıncada bir daha affetmem.

1|1
    0|0
  • Küs olduklarım ile aynı şehirde değilim

0|1
    0|0
  • Tepki vermiyorum.

0|1
    0|0
  • Takmam bile

1|1
    0|0
  • Görmezden gelirim

0|1
    0|0
  • genelde türkiyedeki türk kizlari trip atiyor ama ben almanyada yasadigima göre biraz farkliyim bence konuya bagli kücük biseyden ise hep arkadasimla uzaktan birbirimize bakip gözlerimizi cevirip gülerdik sonra yavas yavas yine konusmaya baslardik =) ama o benim ana okulumdan beri arkadasim ve ben genelde kimseyle kavga etmem kimseyide üzmem ayyyyy cok uzattim :D

0|1
    0|0
    • Yok estagfurullah uzun lafin kisasi daha makbuldür ama taa almanyadan yaziyormussun o kadarda olsun..

• Aynen eğer arkadas ortamimdaysa o kişi o yokmuş gibi yaparim giderim arkadaşlarımla beraber otururum ben niye rahatsız olcam ki o olsun hic umrumda olmaz 😊

0|1
    0|0
  • Ben her durumda selam veririm. Her ne yaşanmış olursa olsun

0|1
    0|0
  • Bende aynı ortamda durmam veya iğnelerim

0|1
    0|0
  • yokmuş gibi davranırım:d

0|1
    0|0
  • Görmezden gelirim😂

0|1
    0|0
  • Tepki vermiyorum umrumda değil

0|1
    0|0
  • İstemsizce göz göze gelip bulunduğu tarafla ilgilenmeyi bırakırım

0|1
    0|0
  • Yuzune bile bakmam

0|1
    0|0
  • Hiç öyle bir durum yaşamadım

0|1
    0|0
    • Sizin yaşta kemale ermiş 98 olmuş :) hiç yaşamamak daha iyi ama, insanoğlu hayatta herşeyden bir kereye de mahsus olsa yaşıyor.

• o kişi yokmuş gibi davranırım. adam yerine koymam.

0|1
    0|0
  • Gormezden geliyorum

0|1
    0|0
  • Ben genelde küsmem hatasını bulursam silerim o yüzden hiç yokmuş gibi davranırım

0|1
    0|0
  • Suratina bile bakmam

0|1
    0|0
  • Siritiyorum :D

0|1
    0|0
  • Aynen ortamdan giderim

0|1
    0|0
  • Küslüğü sevmem ama haksız ve çirkef olan taraf oysa hiiiiç sallamam..

0|0
    0|0
  • Görmezden gelmek istiyorum ama illaki laf sokuyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

Yükleniyor...