Çevrenizde yemeği höpürdederek yiyen birileri var mı? Bu durumda tepkiniz ne oluyor?

Benim çevremde var ve yemekten neredeyse hiç bir şey yemeden kalkıyorum. İnsan biraz kendini değiştirmeye, empati kurmaya çalışmaz mı yahu !

0|2
9|21

En İyi Erkek Görüşü

• Ortami soverek terkediyorum. Kim olursa olsun farketmez ben mecnun o leyla olsa terkederim hayatta dayanamadigim sayili seylerden.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 20

• Vala kişisine göre tepkim değişir, kardeşimse o ağzını şapırdatma derim, erkrk arkadaşlarım ise sen öyle şapırdatınca sanki ağzında başka birşey varmış gibi geliyor aklıma miğdem bulanıyor senden diyorum, bayan arkadaşlar ise şap şap ça yı bana da öğretirmisin karşılıklı konusalım falan diyorum

0|0
    0|0
  • O elindeki kaşık ya da çatal neyse yutturasım geliyor

1|0
    0|0
  • höpürdeterek değilde şapırtarak yiyenler var direk çatalı gırtlağına saplayasım geliyor

1|0
    0|0
  • Var olmaz mı adam kıtlıktan çıkmış gibi nefes almadan yiyor. Nerede saygı?

0|0
    0|0
  • Var, hopurdeterek corba icenler var.

0|0
    0|0
  • Ense köküne seri bir şekilde 3-4 tane patlatıyorum. Hızlı çiğnemeye mecali kalmıyor ve böylece sorunumuzu halletmiş oluyoruz.

0|0
    0|0
  • Çok şükür yok öyle biri.

0|0
    0|0
  • Höpürdetmeden yemeğin zevki mi çıkarmış beee :D

0|0
    0|0
    • Sakin yapayım deme 😕 çok gıcık birşey onun çıkardığı sesten yemek bile yiyemiyorum

• bide tatlı bişeyse varyaaa ağzımı şapırdata şupurdata nım nım nım :D :D

• Beynime işliyor sanki o ses. Aşırı sinir bozucu

0|0
    0|0
  • agzını kapatda sinek kaçmasın ya da çok ses çıkarıyosa biraz sakin olda kuşlar kaçıcak :D diyorum

0|0
    0|0
    • İyiymis ben diyemiyorum işte annem defalarca uyardı kendisini ama nafile bildiğinden vazgeçmiyor.

• tavır gösterin o zman yapacak başka bişe yok agzına agzına vuracak degilsiniz ya

• Onlar ne zaman duzelirlr

0|0
    0|0
  • Saygı gösteriyorum.

0|0
    0|0
  • nefret ederim

0|0
    0|0
  • kötü bir durum

0|0
    0|0
  • Var öyle insanlar takmıyorum.

0|0
    0|0
  • var ve çok rahatsız edici. yemek kaçmıyor, sakin derim

0|0
    0|0
  • var. ağzı şaplatarak yerler. resmen kulaklarıma tecavüz... sinir hastası oldum zaten :))

0|0
    0|0
    • Yazık bee
      Benimde sönüm sen gibi 😱😱

• Değiştir benimkini seç. bide kendini gizlemeseydin. merak ettim ben seni :))) tüylü şeftaliye 'de tikin var mı iyyyyyyyyy dokunamıyorum 😃😃😅😅😅

• Yok

• kişisine göre değişir ama pek takmam banane

0|0
    0|0
  • takmam bile

0|0
    0|0
  • Ben daha fazla höpürdetip onun sesini bastırmaya çalışırım :P

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Ben direk sessiz ye diyorum.

1|0
    0|0
  • Ben öyle şeylere takılmam nasıl rahat ediyorsa o şekil yesinler

0|1
    0|0
  • Var gülüyoruz ohaline açken naptıgını bilmiyor bNada espri yapmak için malzeme sunuyor

0|0
    0|0
  • Uygunsuz bir davranış fakat antipati beslemem aksine kendi icimde sevimli bulup sempati bile beslerim. Benim tahammülüm sakıza yok.

0|0
    0|0
  • Kayın babam böyle ama bişey demiyorum koca adam bn ne deyim ki

0|0
    0|0
    • Benimde babam malesef

• Baba yine neyse kuzum ama kayın baba daha farklı kendi babam olsa uyanırsın güzellikle dersin 70 yaşındaki adama bn ne deyim ki

• Tabaği kafasına geciririm

0|0
    0|0
  • Var. İşkence. Ekmek bıçağıyla dalcam bigün p. zevenke

0|0
    0|0
  • İğrenç nefret ediyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...