Camide tespih fırlatan amcalar, dedeler hakkında?

Kızlar pek bilmez ama erkek arkadaşlar sizede camide, namazdan sonra tesbihat için tesbih fırlatan amcalar, dedeler var mı? Tam isabet tesbih atan amcalar hani. İstese boynumdan bile geçirir o tesbihi, bir de gülüyorlar :)

0|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

• Gerçekten mi? Komik göründü. Nasıl yani, ne yapıyorlar

0|1
    0|0
    • Kendilerine görev edinmişlerdir bu işi amcalar. Tesbihat için kimin tesbihi yoksa önünde bulunan duvarda asılı olan tesbihleri tam isabet caminin diğer ucunada olsa önüne atarlar.33 ü şaşırmasın diye tesbihlerde. LeBron James istatistiğini yakalamış insanlardır benim gözümde :)

• Yeni görüyorum ☺️
      Çok merak ettim kulağa sevimli geldi ☺️

En İyi Erkek Görüşü

• Caminin de bir hiyerarşisi var. En eskiler en yetkilidir. Senin yerine dua bile ede bilir bu amcalar. İmam yokken namaz kıldırır, şadırvanda açık musluk varsa soylenerek kapatır. Tesbih basit iş onlar için.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 3

• benim basima öyle birsey gelmedi yanliz camiye gitsen bir dert gitmesen ayri bir dert diyelim gittin sana bakarlar oglum sen camiinin yolunu bilimiydin derler bu sefer sürekli gidersin bu kezde oglum sen calismiyonmu derler adamlar camiiyi dedikodu yerine cevirmisler aliyi konusurlar veliyi konusurlar öyle serefsiz insanlarda varki seni ulu orta bozar atar herkesin icinde utanmadan birde ben senin iyiligin icin diyorum derler nah iyiligim icin sen kücük düsürmek icin dedin , birde camiiye gelirken sarimsak sogan yenilmeyecegini ve ciplak ayakla namazlinmayacagini bilmeyenler var.

0|1
    0|0
    • :) kardeşim sohbet ve muhabbetleri çok iyi olanlar var. Sanırsın hala 7-8 yaşındaki çocuklar gibi, birbirlerine takılmalar, gülüşmeler süperler. Hepsini aynı kefeye koymak olmaz tabi ama içi kötü olan insanlar yok değil dediğin gibi, her yerde olduğu gibi. Sen yine de takmamaya çalış :)

• evet öyle zaten bende kendi formulumu buldum ezan saatine 5 dakika kala griyorum namazimi kilip cikiyorum.

• Ne güzel işte

0|1
    0|0
  • Biliyom ya yaşadık zaman zaman

0|1
    0|0
Yükleniyor...