Neden işiniz gücünüz sevgili?

Ayşe aramadı sevgilim yok hala biriyle olmadım Mehmet beni aldatmış yok engelimi kaldırmış sizce ne yapmaya çalışıyor bu kızlar neden böyle tripli yok öyle yok böyle neden yani neden başka işiniz gücünüz yok mu?

0|0
10|22

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 22

• Ayneen katılıyorum
    İşiniz gücünüz karı kız biraz geleceğinizi düşünün lan korkmayın kafanız acımaz.

1|0
    0|0
  • Neden çalışsınlar ki? Herşeylerini erkek karşılıyor zaten. :)

1|1
    0|0
  • yok.

1|0
    0|0
  • ülkenin kronik sorunlarından biri

1|0
    0|0
  • İsteyen istediği başlığı açıyor. Çoğuda yalan zaten. Sırf tuttuğu için açıyorlar. Bak şimdi ben buraya tecavüze uğradım yardım diye başlık açayım patlar.

1|0
    0|0
  • yalnızsın bendensin

1|0
    0|0
  • abazalar bol

1|0
    0|0
  • işleri yok ki yazıyorlar :D

1|0
    0|0
  • Yeni dünya düzeni. World Wibe Web nam-ı diğer www En büyük iş budur bu zamanda. Kızlar soruyor ben değil.

1|0
    0|0
  • Herkesin bir derdi var kiminin pırlantası küçük kiminin ekmeği bayat

1|0
    0|0
  • hep işsiz güçsüzlükten, birde hobisi olamamaktan bunlar

1|0
    0|0
  • Helal sana

1|0
    0|0
  • Yalnızlık mutsuz eder insanı

1|0
    0|0
  • Öyle bir takıntım ve derdim yok çünkü sevgilim yok.

1|0
    0|0
  • Kafaya çok takıyolar

1|0
    0|0
  • aynen komik geliyo bazen bana

1|0
    0|0
  • Çünkü yalnızlık Tanrıya mahsus.

0|0
    0|0
  • yok ablaları

0|0
    0|0
  • Demekki yokmus

0|0
    0|0
  • yok demekki

0|0
    0|0
  • karektersizlerde ondan

1|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 9

• Düzgün biri ile olduğun zaman zaten böyle tripler saçmalıklar olmuyor. Sana destek olabilecek bir yakın arkadaş gibi bir şey fakat arandaki bağ daha da kuvvetli. Benimde olmamıştı bu yıla kadar. Bende çok saçma bulurdum başka biri ile uğraşıp zaman kaybetmeyi. Şimdi onsuz bir hayat düşünmek istemiyorum. Anne babamı kaybetmek gibi bir şey olur onu kaybetmek. Çünkü çoğu şeyde bana fikir veriyor ve bunlar hep mantıklı şeyler. Çok güçlü bir karakterim yok. Pes etmem ama hırsla devam da edemem. Hep olumsuz düşünürüm. Ama o benim nasıl kendimi mutlu edebileceğimi öğretiyor.

1|0
    0|0
  • Ay sonunda benim gibi düşünen biri ya! Helal olsun sana. Kendi cimsimden soğuyorum ya. Bir araya gelemiyorum sevgili hikayelerini ayrılık acılarını dinlememek için. Yeter valla. Ne cins insanlar. Hayatlarını bir-birkaç erkeğe bağlamadan yaşayamayan aciz varlıklar. Hemcinslerimden utanıyorum

1|0
    0|0
  • Yok demek ki

1|0
    0|0
  • şu an işim gücüm telefon şarj yeter mi acaba

1|0
    0|0
  • Yok😒

1|0
    0|0
  • Issizlik

1|0
    0|0
  • Sevgiliden bahsedince baska islerle ilgilenilmiyor mu nerden biliyosun tek dertlerinin sevgili oldugunu

0|0
    0|0
    • İşi gücü sevgili olan insanlara sorum zaten benimde sevgilim var ama hayatımın odağı amacı değil sürekli bunu konuşma ihtiyacı duymuyorum bu yüzden

• Su derdinde millet

0|0
    0|0
  • Yok.

0|0
    0|0
Yükleniyor...