Bir kadına, kıyafetlerinizi dolabınızdan izinsiz alıp giymemesi gerektiğini kibarca nasıl söylersiniz?

Son derece paylaşımcı ve cömert bir kişiliğe sahip olmama rağmen, yengemin bu konudaki düşüncesizce davranışı artık beni çok sinir ediyor. Aradığım eşyayı dolabımda bulamadığımda ya da benden aldığı şekilde geri getirmediğinde çok sinirleniyorum. Yıllardır bu duruma katlanıyorum, kalbini kırmak istemediğimden de bir şey diyemiyorum. Neticede aile içinde yüz yüze bakıyoruz, her ne kadar haklı olsam da, tatsız bir durum yaşamak istemiyorum.

Sizce bu durumu ona kibarca nasıl izah edebilirim?

0|0
19|6

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Açıkçası bu tür konularda asla tavizim yoktur. Biri böyle bir şeye yeltendiği vakit kim olursa olsun uyarırım. Hele ki benden habersiz dolabımı açıp kıyafet alacak, yok daha neler...
    Kendisini uyaramayacak kadar çekinmene gerek yok, zira o sana karşı bu kadar hassas değil, hatta alenen suistimal ediyor.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Kıyafetlerimi izinsiz giymessen sevinirim derim :)

0|0
    0|0
  • Ayni kasiktan yiyormuyuzz bebegim de

0|0
    0|0
  • Kufurle karışık soylersen anlar hatasini

0|0
    0|0
  • Eğer bir daha benden izinsiz kıyafetlerimi alırsan seni pezevnk lere satarım de

0|0
    0|0
  • yukarı soylesen bıyık asagı soylesen sakal hesabı senın kı ne sekılde dersen de yengen yanlıs anlayacak bunu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 18

• Bence iyiligini istismar ediyor. Yengecim istedigin bsy oldugunda bana soylersen sevinirim ama bu sekilde benden habersiz ozel esyalarimi kullanmandan rahatsiz oluyorum...

0|0
    0|0
  • Tepkini koy buraya nasil yaziyorsan aynilarini soyle cunku onlar senin esyan senin giysin sana ozel bir sey adi ustunde "senin" onlar

0|0
    0|0
  • Kibarca söylemem sürekli sürekli yapıyorsa. İnsan oturur bir düşünür ne yaptığını yahu

0|0
    0|0
  • yuh ya nasıl senden ızınsız alır esyalarını. benım ablam yapıyo da bazen ben kavga edıyorum.
    sen de kı ''yenge ben esyalarımı bulamayınca gıcık oluyorum. alırken bana soyle de en azından haberım olsun , bosuna aramıyım..''
    anlar herhalde :)

0|0
    0|0
  • Anlatamazsın sonucta yengen bı mesafe var kardesıne soyler gıbı soyleyemezsın

0|0
    0|0
  • Alırken haber vermesini iste aniden ihtiyacın olup da bulamadığında zor durumda kaldığını söyle

0|0
    0|0
  • Ben öğreniyorum başkası bitince yanlış anlama kim alırsa alsın illa sende bir hastalık olmasına gerek yok anla lütfen de

0|0
    0|0
  • Ben giyeceğim şeyi bulamıyorum bari almadan bir haber ver ona göre giyeceğim şeyi değiştireyim de

0|0
    0|0
  • "Dolabima kilit mi vursam acaba!" de.

0|0
    0|0
  • bu konularda hoşgörülü olmam , izin vermem tepkimi koyarım

0|0
    0|0
  • Dolabının kapağına izinsiz açmayın diye kocaman bir kağıt yapıştır ☺

0|0
    0|0
  • Kıyafetlerimi başkalarıyla paylaşmaktan rahatsızlık duyuyorum. Ona göre davranmanı beklerim de.

0|0
    0|0
  • Yengecim kiyafetlerimi alirken bana soyler misin cunku bazen ariyorum bulamiyorum kotu oluyo de

0|0
    0|0
  • soyle direkt ya

0|0
    0|0
  • valla ben söylerdım bir şekilde

0|0
    0|0
  • Hoslanmam asla

0|0
    0|0
  • Butun kiyafetlerini terlet yikama zaten kendiliginden vazgecer. iiiyyyyyyy

0|0
    0|0
  • Lütfen dolabımdan bir şey aldığında bana haber ver. Onun sende olduğunu bileyim ki sonra ben aramakla uğraşmayayım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...