Ciddi konu.. Subaylığı bırakmasını istiyorum?

Oğlum subay doğuda görev yapıyor. Maddi imkansızlıklardan dolayı harp okuluna gönderdik. Kendisinin artık psikolojisi bozuldu. Hiçbir sosyal hayat yok devamlı huzursuzluk ve korku. Kendisi 24 yaşında sizce bazı şeyleri değiştirmek için çok mu gecikildi? Yeniden üniversite sınavına hazırlanmasını önerir misiniz? İlerde tayini çıkıcak devamlı ev taşıyacak vs. çok sıkıntılardayım lütfen akıl verin.

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• hiçbir zaman geç değildir.. kpss ye girsin iyi puan yapınca devlet memuru olur zaten hiç yoktan

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 7

• 0|0
    0|0
  • Selamlar.

VATAN başka bir konudur , mutlaka bir evlat kaybetme onun acısını yaşama korkunuz vardır anlıyorum sizi fakat bundan bir yandan mutluluk duymalısınız.
    Bunların dışında zorunlu doğu görevi 3 yıldır.
    Yani tayini ege bölgesinede çıkabilir istanbula da.
    Şöyle birşey de var ki ölüm ALLAHın emri , 10 dakika sonra oturduğumuz binanın üstümüze yıkılmayacağının bir garantisi yok.
    Gönlünüzü rahat tutun derim değerli büyüğüm.

Saygılar.

0|0
    0|0
  • Ablacım biraz sabır. Mesleğini bulmuş iş güç sahibi olmuş sıfırdan başlasın diyosun. İkinci bir şansı olmayabilir. Sana yemin ederim üç tane diplomam var inanmazsan resmini de çeker yollarım. İyi sayılabilecek üniversitelerin geçerli bölümlerinden. Ama gel görki iş yok. En sonunda okuduğum bölümlerle alakasız bir iş kurdum ve hala düzene sokmaya çalışıyorum. Uzun lafın kısası oğlunuzun kurulu düzenini bozmayın. Umduğunu bulamazsa daha cok bunalıma girer.

0|0
    0|0
  • Ayrilirsa tazminat var diye biliyorum emekliligi gelmeden ayrilamaz, cok ayrilmasini istiyorsaniz bacağini kullanamayacak hale getirin

0|0
    0|0
  • Zor meslek ama iyi para kazanir iyi bir hayat sürer disarda asgari ücrete is bulur kopek gibi sürünür

0|0
    0|0
  • bırakıp gitsin amelelik yapsın daha iyi.

0|0
    0|0
  • harp okulundan mühendislik eğitimi almadı mı?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• İleride tayini cikacakmis zaten is bulmak zor devam etsin teyze

0|0
    0|0
Yükleniyor...