Hala akliniza gelince vicdaninizi sizlatan olaylar var mi?

Ben kucukken abime cok kotu davranirdim aklima gelince hala ufak bir sizi hissediyorum sanki kalbimde.

Sizin de var mi hala akliniza gelince vicdaninizi sizlatan olaylar?

0|1

En İyi Erkek Görüşü

• benim için çok degerli birisine kötü davrandım
    sonra onu kaybettim yaşamıyor
    o kötü sözler aklıma gelince içim sızlar

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Var, her ne kadar çevremdekiler bırak artık dese de ömrüm boyunca vicdanımı sızlatacak bir kaç olay.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• kücükken abimin gözüne yumruk atmıştım mosmor olmuştu gözü he birde gözüne kaynar çay dökmüştüm kışın zar zor hastaneye götürmüşlerdi ama vicdan azabı çekmiyom :D

2|0
    0|0
  • evet var

1|0
    0|0
  • vicdanım rahat çünkü kimsenin vicdanıyla oynamadım. .

1|0
    0|0
  • var.

1|0
    0|0
  • Evet. G*t olduğum zamanlar. Çok acıtıyor be abi

1|0
    0|0
  • Maalesef var

1|0
    0|0
  • Yok.

1|0
    0|0
  • Yok ki. Varsa da söylemem 😊

1|0
    0|0
  • Neden öyle yapardın peki cadı? :)

1|0
    0|0
  • Varda aklıma geldikçe aptal gibi hissediyorum

1|0
    0|0
  • kucukken yavru tavsanım vardı balkonda elımde tutup asaga atıyımı senı dıye avcumda zıplatırken ıntıhar ettı kendı atladı ama suc bende hayvanın pskolojısını bozdum atıyosan at dedı ve atladı saka bı yana hala cok uzulurum

1|0
    0|0
  • vicdanımı kendi ellerimle boğdum :=)

1|0
    0|0
  • zaman zaman

1|0
    0|0
  • Olmaz mı?

1|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 9

• Kardeşim beni sinirlendirdiğinde gözlerimi büyütür bıçak gösterirdim.. Küçüktüm ama hala üzülürüm hatırladıkca..

1|0
    0|0
  • yok.

1|0
    0|0
  • Soruyu gecmiste yaptiginiz bir yanlistan dolayi icinizi hala sizlatan bir olay var mi olarak guncellesen daha dogru olacak gibi. Sayende bir vicdan muhasebesi yaptim ve aklima ciddi anlamda bir sey gelmedi. Gerci son zamanlarda fazla unutkanim az once hangi caya seker attigimi karistirdim mesela oysa mutfakta bu ikileme dusmemek icin bana goz kirpacak bir degisiklik yapmistigim bardağin tekinde. Onerebileceğiniz bir anti-unutkanlik ilaci falan var mi ya:p

1|0
    0|0
  • Var maalesef.

1|0
    0|0
  • Kardesime yaptiklarim umarim unutmustur :(

1|0
    0|0
  • Evet birkaç tane var.

1|0
    0|0
  • Bendem bir yaş küçük erkek komşum vardı onlara gidip saatlerce oynardım bize gelince evden atardım ona vururdum falan yani öyleymiş ben hatırlamıyorum o da bana vuramazmış nasıl üzülüyorum 😩

1|0
    0|0
  • küçükken bir kediye kötü davranmıstım ona içim sızlar hala

1|0
    0|0
  • Bugüne kadar hiç olmadı. Bundan sonra da olmaz umarım.

1|0
    0|0
Yükleniyor...