8 Saat otobüs yolculuğu mu 16 saat tren mi?

1 Temmuz'da İzmir'e yolcuyum.. Klasik olarak otobüse mi bilet alayım yoksa mavi trene 16 saat business yataklı tek oda mı?

16 saat bilmem kaç metre kare alanda daralır mıyım bilemiyorum ama değişik bir tecrübe olur diye düşünüyorum..

Hiç olmadı en kötü ihtimal THY ile bulutları süze süze giderim..

1|1
29|18

En İyi Kız Görüşü

• Ikiside değil

0|1
    0|0
    • Uçağa mı bilet alayım yani

• Yataklı ama. bir küçük oda düşün. masa da var. kocaman bir cam. kapını kilitleyebiliyorsun camı açıp kafanı dışarı çıkarıp püfür püfür :D teşekkür ederim yorum için

• Yinede tercih etmem ben olsam 😊😊 rica ederm

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 28

• Otobüs :)

0|1
    0|0
  • Yataklı vagon çok eğlenceli yahu, içinde mini buzdolabı bilem var (her kompartımanda çalışmıyor) yiyecek içeceğini alıp binebilirsin. Çok bunalırsan yemekliye gidersin bir süre. Kitabını neyim al yanına, mis gibi yolculuk işte.

0|1
    0|0
    • O zaman şimdiden dua edeyim çalışsın o dolap, açarım kapağını buz gibi ederim ortamı. Kitap okumayı sevmiyorum ama merak ettiğim bir kaç film sığdırabilirim sanırım. Birde priz var mı odalarda? sanırım seyehatiniz olmuş daha önce

• Umarım vardır ya da şansım yaver gider. Teşekkür ederim yorumunuz için

• Rica ederim.

• trene bin

0|1
    0|0
  • İnternet varsa tren iyi olur..

0|1
    0|0
    • O çok lükse giriyor yoktur sonuçta kaç yıllık tren :D

• Tren daha konforlu oluyor ama saat çok fark atiyor

0|1
    0|0
  • Tren olsun

0|1
    0|0
  • Otobüs.

0|1
    0|0
  • 8 saati seç uzun sıkıcı

0|1
    0|0
  • Tren yani.

0|1
    0|0
  • Ucak en rahati ya o Kadar Saat cekilir mi

0|1
    0|0
  • 16 saat tren bence :)

0|1
    0|0
  • uçak

0|1
    0|0
  • Vaktin varsa bol tren 😀

0|1
    0|0
    • Maalesef hayatımda vakitten bol bir şey yok şanssızlık :D teşekkürler fikir için

• Bence asıl cümle " Rise&Fall ile başlanır SweetChildOMine ile ne güzel bitirilir o yolculuk " olacaktı ya da uzaklara dalıp giderek sanki bütün dünyadan sıyrılmış gibi hissetmek için en güzel anlar olabilirdi. nacizane fikrim

• Geri döneceksen eğer o kadar özgür hissetmeni sağlama ruhunun, geri dönüşte bunalıma girebilirsin 😛

• Tren farklı bir deneyim olabilir. Bana eğlenceli geldi.

0|1
    0|0
  • otobüs daha iyi

0|1
    0|0
  • 16 saat tren ama yataklı tren :)

0|1
    0|0
    • 16 saat sandalye gibi bir şeyde gidilmez zaten herhalde, sonuçta yolun sonunda New York beklemiyor ya da Alpler :) teşekkürler :)

• Bende hiç trene binmedim daha olursa ilk olacak :) otobüste bir kaç defa yolculuk yaptım ama uzak değildi böyle. Eğer ikiside eziyet olacaksa biraz diğer şeylerden kısıp uçak bileti alabilirim. Yoksa her yere uçakla gidecek bir lüksüm yok, çok zor durumlarda bir ihtimal olarak görüyorum sadece :) memlekete köye vs. kendi araban varsa en iyisi geze geze elbette :)

• Yok o da olur yok araba yani

• thy ya da otobüs

0|1
    0|0
  • Ben tren isterdim çünkü hem ayağımı uzatıp uyuyabilirim, hem de değişik bir tecrübe olur.

0|1
    0|0
  • Trenı seç bence bir de kitabını al eline

0|1
    0|0
    • Muhtemelen ben " kitap " kelimesini dilime " şarkı ve film " olarak çevireceğim :) Teşekkürler

• O da olsun 😊 rica ederim

• Tren tercih ederim uyuua uyuya giderim ona eminim

0|1
    0|0
    • Dışarıyı izleye izleye püfür püfür gidelim diye diyoruz sen uyumak diyorsun ama olmadı bu :D

• Hmm bilemicem 😉😁

• Teşekkürler fikir için :)

• Tren macerasını dene bence

0|1
    0|0
  • Ben ve kitabım bir trenin yataklı odasını tercih ederdik

0|1
    0|0
  • Trene bin

0|1
    0|0
  • Tren yolculuğu iyidir ya rahat rahat gidersin ama daralisin ya 16 saat (!)

0|1
    0|0
    • Artık İzmir'de son durakta beni odaya asılmış şekilde bulurlar sıkılırsam

• Evet kısa bir şekilde bitir yolculugu

• :) :) :)

• 16 saat

0|1
    0|0
  • tren hoş olur ya :)

0|1
    0|0
  • 16 saat tren yolculugu

0|1
    0|0
  • Otobüs iyidir

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• 8 saat otobüs yolculuğu. Ama business yataklı tek oda, dediğinize göre! Tren! Hiç tereddüt etmezdim.

1|2
    0|0
    • TCDD Business öyle İstanbul New York seferini yapan uçaklarda ki gibi harikulade bir şey değil adı o sadece :) teşekkürler

• Bende gittim. Ama Business Class denilen şeyden değil. Hat olsaydı, yine giderdim. Daha bu sabah 10 saatlik otobüs yolculuğumu tamamladım ve 10 saat de gemi var. :'(

• Var mı öyle bir hizmeti vay be

• 16 saat çok uzun ya şahsen çekemem. İlla bu ikisinden biri olacaksa otobüsü seç. Ama gece yolculuğu yap gündüz sıcak ve güneş rahatsız eder. Eğer paran varsa ise uçağa bin anında git o en temizi.

0|1
    0|0
    • Herhangi birisi sorun değil sadece uzun bir tren tecrübesi nasıl olur diye düşünmüş heves etmiştim :) Tren ve uçak fiyatı hemen hemen aynı zaten bir 20-25 lira fazla. ekonomi sınıfı alırım zaten bir buçuk saat için para dökmem :) teşekkürler

• Trenn

0|1
    0|0
  • Tren

0|1
    0|0
  • tren daha güzel :)

0|1
    0|0
  • otobus iyidir 2 film izle iki sirtini kasi 1sekerleme yaptinmi zaten zaman gecmis olur

0|1
    0|0
    • teşekkürler tavsiye için. Truman Show'u merak ediyordum listeye eklerim artık

• Tren
    Ölme riski düşük
    Kafan rahat
    Uzun yol ama vur kafayı uyu
    Uçak varsa oda olur
    Ama treni seçerdim 😂

0|1
    0|0
    • Haha çarparsa da çaptığı kişi düşünsün artık diyorsun, güzelmiş bide katil olalım kısmen :D teşekkürler

• 😂😂 yapcak bişi yok

• Uçak bileti bulursan ekonomik uçak bileti al.

0|1
    0|0
  • 48 saat afganistana yolculuk yapan var kardo rahat ol djdj

0|1
    0|0
  • 8 otobüs

0|1
    0|0
  • otobüs yolculuğu daha iyi

0|1
    0|0
  • Vakit sıkıntısı yoksa tren