Ne Yapmam Lazım +1 VERİYORUM?

Meraba arkadaşlar öncelikle. Bir kızla Messenger Whatsapp olsun konusurken her sey olumlu gidiyor Böyle bir soğukluk hissi de vermiyorlar bende saçma sapan şeyler demiyorum iyi niyet gösteriyorum , ama en sonunda kız mesajıma cevap vermiyor ve bende gurur yapıyorum konuşma orda bitiyor hep aynı senaryo arkadaşlar benim ne yapmam lazım ya Dış görünüş olarakta kendimi övmek gibi olmasın ama iyiyim Şimdiden görüş olarak herkese Tesekkürler.

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• Tahmn ettigim birisi var ama osenmisinki

0|1
    0|0
    • Ahaha bilmem belki benimdir

• Astegmenlkle alakan var mı

En İyi Erkek Görüşü

• Arkadaş sen niye sosyaldeki kezolarla uğraşıyorsun ki? Güzel olanları hep öyledir aşık edip yazmazlar. Sen helalinden birini bul sonrada evlenirsin Allahın emri ile

0|1
    0|0
    • Dostum öyle değilki Üniversite ortamında mesela kızla çok sıcak davranıyorlar yani aptal bir insanda değilim kandırma gibi olayda yok Wpden felan konuşurken ki kız bana daha sıcak davranıyor olay bitip gidiyor

• Sen git yüz yüze konuş o zaman? Neden yazmadın lan de. Ne bileyim onuda benmi öğreteyim kardeşim :D

Kızlar Ne Diyor 1

• belkide farkında olmadan sözlerinden dolayı insanlarla uyuşmuyorsun kızın kafasına uymamış olabilirsin ondan sana yazmamış olabilirler

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Bilmiyorum ama kadınların da "basitleri" vardır.

1|1
    0|0
  • Kardeşim sanal alem reel olamazki senin gercegi beklemen hata (istisnalar hariç)

0|0
    0|0
Yükleniyor...