Kızlar, 168 boyum 57 kilom var her kız dalga geçiyo yaşım 23 utanmasam aglıycam detaya gel?

demek istedigim bayanlar bu konuda haklı diymi, burda sordugumdaada alay ettiler yani kızlar benle alay etmekten gülümseyip geçme olayında falan haklılar benim yaşamaya hakkım yok hiç sevgilim olamaaz veya eşim yanlız ölcemdiymi ((? kısa kızları sevme zorunlulugum var diymi? sizdende böyle düşünmeyen var mı ciddi cvp verin ama gerçek yaşamda olaya nasıl bakıyorsanız?

Güncellemeler:
gjhkbkjö
sadasfa

0|0
5

En İyi Kız Görüşü

• Salak gereksiz insanların söyledikleri zoruna gitmesin dostum.

0|0
    0|0
    • burda sordugumda sizin gibi yazan 1 kişi bile çıkmadı 1 kişi (( ama bir doktorum var mesela benim şuana kadar bir kızlla flört etmedigime inanmıyo annem bile inanmıyo ama biri doktor biride anne anneleere evlatları tabiki güzel yakışıklı gelir ( çok tşşkr bu arada

Kızlar Ne Diyor 4

• samımı olarak soyluyorum kı gorunusten cok daha onemlı seyler var bı erkektn bekledıgım. mesela sadakat, durustluk , nezaket sevgi , ilgi bu tarz davranısları olmayan dunya guzelı bı erkegı napayım...
    benuım gibi düşünen bıcok ınsan olduguna emınım. bkn Şu an asık oldugum kısı hıc de yakısıklı degıl.
    ayrıca cok da kısa degılsın. turkıyedekı kızları dusunursek ortalama bı kızdan tabıkı uzunsun. kaldı kı oyle olmasa bıle boyunu hıc umursama. gercekten muhım degıl. kılondan rahatsız oluyosan mudahale et. sana tavsıyem spor. hem kendını daha ıyı hıssedersın. hem kas oranını artırıp daha guzel bı vucut yaparsın hm de güçlenirsin.

0|0
    0|0
    • yani ilk yazdıgın şeye göre görünüşüm bktan ))) gülsemmi aglasammı

• hayır haaayır. sen oyle dusundugun ıcın soylemıstım

• hic bir sey anlamadim

0|0
    0|0
    • neden ((? tekrar okuma şansınız var mı rica etsem

• zayıf ve kısa degilim doktorlara göre konu bu? cahillere göre öyleyim

• ask boya veya kiloya göre olan bir sey degilki. Simdiye kadar seni bu yüzden reddettilerse zaten onlari sevme cünkü seni gercek anlamda sevmemislerdir. gayette kisa boylu erkekler uzun boylu kizlarla sevgili veya es olabilirler ben görüyorum disarda cok olmasa da...

• Geçen bir düğüne gittiydim gelin ermeniydi ve damattan uzundu 15 cm kadar yani karşı tarafla ilgili birşey bu eğer seni gerçekten seviyorsa saçına boyuna bakmaz

0|0
    0|0
    • gerçekten seven ve insan olan her bayan böylemi düşünür?

• Ben öyle düşünüyorum diyelim başkasını bilemem

• Dalga geçenleri takma ne derlerse desinler. Onlar sadece konusur konusur susar

0|0
    0|0
Yükleniyor...