Azerbaycan Türkleri, Türkiye Türklerine sempati duyarlar mı?

Azerbaycan'da üniversite okumayı düşünüyorum. Giden ya da bilen varsa anlatabilir mi? Ev fiyatları biraz yüksekmiş mesela. Orada ki toplumun bize bakış açısı vs anlatır mısınız

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Hiç sevmeyeni de var, çok seveni de.

Kimisi 'Bi pok değiller ama bizim ülkemizi kendilerinin arka bahçesi gibi görüyorlar' der, kimisi 'Kardeş millettir' der.

Ancak megolamanlığımızdan ciddi bir kısmı rahatsız. Gerçi bundan değil azeriler, Hollanda, Almanya gibi türklerin bol olduğu ülkelerin vatandaşları da acayip rahatsız ve insanımızın aşağılık kompleksi olduğunu düşünüyor.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Azeriyim. Sana tavsiyem azerbaycana sakın gitme. Insanlari falan iyide devleti çok kotu. hastahaneler okullar falan. berbar bir durumda herkes. pahali olmus her sey. bizim tanidiklarim Uşturken hastaneye gittiler ve yalan seyler soyleyip onlara tamamen yanlis tedavi uyguladilar. ve malesef Allah rahmet eylesin vefat ettiler. cok oldu oyle olaylar haberlerde baka bilirsin. Orda yasamak zor ve tehlikeli otur turkiyede derim. zaten okmak da orda iyi değil. benim tavsiyem bu kardeşim

0|0
    0|0
    • Bizim Rufat die bir azeri arkadaş vardı Ukrayna'da, halen orda mı bilmem. 'Bizde okulda dersi versen de vermesen de rüşvet isterler' demişti.

Aynı zamanda 'Azeriler gehpedir' de derdi. Bunu diyen de bayağı milliyetçi bir adam ha.

• İyi o zaman ermeni p*çleriyle savaş çıkarsa gelirim bende :D

• hic ugrasma bosver 😁

• Duyarlar

0|0
    0|0
  • ben azerıyım. cok pahalı bıyer egıtım konusunda ılerı duzeyde yanı okuma yazma oranı %99 gıbı bı oranı var. ınsanları hakkında bırsey dıyemem :)

0|0
    0|0
  • Ya otur oturduğun yerde... Gitme Azerbaycana... Ben Azeriyim bak... Şimdi Türkiyedeyim.. Türkiye çok güzel bir yer... İnsanları falan saygılı...

0|0
    0|0
    • Azerbaycan halkı saygısız mı? İzlediğim belgeseller kadarıyla istanbuldan pek farkı yok Bakünün

• Benim kendi düşüncem bu... Ben Azerbaycan halkını sevmem... Çok kaba gibi geliyorlar bana... İstanbula geldiğimde cennete düştüm sandım... Yani iyice bir düşün sen

Erkekler Ne Diyor 3

• gittigim hiçbir ülkede egitim için olsun iş için olsun sempati duymuyolardı zaten türkleri tanımıyolar çogu türkiye die devletde bilmiyolaar bilenlerde haritada yerini gösterremiyo ama azerbaycana gitmedm onlardda türk severler bence

0|0
    0|0
    • Ya Ukrayna ya Azerbaycan kararsızım. Normalde Polonya olacaktı ama ırkçılık yüzünden vazgeçtim

• evet duyr

0|0
    0|0
  • türkleri seviyorlar

0|0
    0|0
Yükleniyor...