Benim yegane bir kız arkaşım Ermeni. Ermeni bir bireyle arkadaşlık kurar mıydınız? Irkçı mısınız değil misiniz?

Kendileri bu ırklardan birinde doğmayı tercih etmemişler kendi isteklerine kalmadan öyle doğuvermişler. Lütfen ırkçılık yapmayın. Sorarım size ben de siz de Türk'üz kendimiz tercih etmedik Türk olarak doğmayı öyle doğuverdik. Belki bir Çinli olarak, belki bir İngiliz, belki bir Ugandalı olarak doğabilirdiniz, doğabilirdik. Irkçılık çok kötü bir şey. Mesela benim bir kız arkadaşım Ermeni. Kendisi yegane arkadaşımdır. Benim için ırkının bir önemi yok önemli olan karakterli bir insan olması ve kendisi gayet karakterli bir kişilik. Çok tatlı, cana yakın bir kız😊

• Ermeni bir bireyle arkadaşlık kurmam
    25% (5)15% (2)21% (7)Oy Ver
  • Önemli olan karakteri iyi bir bireyse arkadaşlık kurabilirim
    75% (15)85% (11)79% (26)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:

5|2
13|7

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Kurarım insanları ırklarına göre değil karakterlerine göre ayırırım. Benim dinimde Irkçılık yok, aynı kitapta ''Allah katında üstünlük takvadadır'' diyor İnkarcılar sizin düşmanınızdır diyor aynı şekilde...

1|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Hangi ırktan olduğu umrumda değil.

1|3
    0|0
  • Arkadaşlık kurarım 😂

1|2
    0|0
  • Ermeni çok arkadaşım var. Ama şimdi ermeni var ermeni var. Irkçılık yapmam. Irkçılık yapanla konuşmam. Irkçı insanların kafasını anlamıyorum ya hangi hayal dünyasında yaşıyorlar acep?

1|2
    0|0
  • Eğer ermeni soykırımını kabul ediyorsa ve Türk düşmanı ise o Zaman kesinlikle arkadaşlık kurmam. Hatta enden çekeceği vardır. Ama ermeni soykırımı kabul etmiyorsa atalarının Zaman'ında eşşeklik yaptığını ve yapmaya devam ettiğini bu yüzden de üzüldüğünü hissedersem o zman merhabalaşırım.

0|2
    0|0
  • Ermeni arkadaslarim var zaten hepai ayni aileden. Benden daha milliyetciler. Üstelik ayni yaradana ayni peygbere inanmiyo olsak ne? Insan olsun vatanini sevsin

1|2
    0|0
  • Ermeni olanın da kalbi solunda atmaz mı beya, niye arkadaş olmayayım.

1|2
    0|0
  • Sitede yahudi birisi denk geldi. En ufak eleştiriyi bile kaldiramiyorlar. Ermeni olsa düşünemiyorum yani. Hayır ırkçı değilim ama ırkına asla laf söyletmem.

0|2
    0|0
  • Karakterine göre arkadaş olurum ırkçılık yapmam

1|2
    0|0
  • Önemli olan nereli olduğu değil karakteri

1|2
    0|0
  • Ya ben yari ermenim babam fars ki

0|2
    0|0
    • Biliyorum yarı Ermeni yarı Fars olduğunu. Ermeni oluşunu vurguladım çünkü genellikle Ermenilerden nefret ediyorlar. Ermeniler'e olan nefret Farslar'a olan nefretten daha büyük bunu sen de bilkiyorsun.

• Hayır kurmam.

0|0
    0|0
  • Turk olmadigi icin belki kucuk gorurum bilmiorm ama asagilamam

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Bir çok dinden ve kökenden arkadaşım var.
    İnsanları dinine, rengine ya da ırkına göre değerlendirmem.

1|1
    0|0
  • Önemli olan karakter ve kişilik yapısıdır, sanki bizimkilerin hepsi dört dörtlük :)

1|1
    0|0
  • İyi biriyse kurarım.

1|1
    0|0
  • Ermeni arkadaşlarım var

0|1
    0|0
  • Irkçı değilim. (Kürtler hariç)

0|0
    0|0
  • Irkçı değilim ama sadece ermeni ve Rumlarla kurmam