Sokakta Kavga çıksa Ne yaparsın?

Çoğu insan o kadar umursamadan geçiyorki sizler ne yaparsınız? neden?

Güncellemeler:
Güncel
Görüş görüş

0|0
10|17

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 9

• Tanıdıksa ayırırım

0|0
    0|0
  • Uzaklaşırım

0|0
    0|0
  • Aynn bnde umursamam , napiyorlarsa yapsinlar bni alakadar etmez bu. Karissan nolcakki sanki? Sende o kavganin icinde yer alican olay buyuyecek te buyuyecek hic gerek yok buna bir bakar yoluma devm ederim 😌

0|0
    0|0
  • bende uzaklaşırım durduk yere başıma ihale alamam. çok polis tanıdığım var onlar diyor öyle yapmamı

0|0
    0|0
  • İzlerim ne yalan söylim çok keyifli oluyor özellikle kadınlarn kavgası

0|1
    0|0
  • Kavganın şiddetine bağlı eğer ufak tartışma seklindeyse uyarırım eğer yumruklar havada uçuyorsa polisi ararım

0|0
    0|0
  • Araya karışırım 😒

0|0
    0|0
  • Ambulans çağırırım. Sonra kavgayı izlerim. Böylece hem kavganın keyfini çıkarırım hem de kavga edenler fazla zarar görmemiş olur.

0|0
    0|0
  • Sessizce geçer polisi ararım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• izlerim =D bir kaç kere denk geldim 10 kişi bir kişiye zıpladı birinin elde bıçak çocuk birine bir kafa attı diğerleri geri çekildi dalıp dalıp çıkıyorlar çok komik izlemesi zevkliydi saçma sapn bişi yaptılar

0|0
    0|0
  • Polisi ararım zira yapılması gereken budur. Devletin polisi dururken benim haddime mi müdahale etmek 😊

0|0
    0|0
  • takmam oldu daha önce bişe yokmuş gibi geçerim çünkü orda bişe yoktur

0|0
    0|0
  • Her zaman ayırdım çok şükür sporcu olduğum için gücüm yerinde ama geçen hafta bir kavga ayirirken yumruk yedim az daha beton zeminde adama salto atacaktim refleks olarak :-D

0|0
    0|0
  • Her zaman güçsüz tarafı tuttum bugüne kadar haklı olup olmaması umrumda bile değil güçsüzün ezilmesine her zaman karşıyım.

0|0
    0|0
  • çıkmaz

0|0
    0|0
  • bende dalarım 😄

0|0
    0|0
  • geçer giderim benim kavgam değil

0|0
    0|0
  • Normal erkekler kavga ediyorsa ayırmaya çalışırım ama kız kavgası çok fena arada tırnak yemek istemem :d

0|0
    0|0
  • ayırmak ılk gorevdır baktık olmuyor yıyın bırbırınızı derım

0|0
    0|0
  • Ben giriyom vlla duruma göre..

0|0
    0|0
  • Eve kacarim

0|0
    0|0
  • ayırmaya çalışırım

0|0
    0|0
  • la bebelerrrrrrrrrrrrrr dagılın la

derdım :D

0|0
    0|0
  • Yiyin birbirinizi der geçerim, banane.

0|0
    0|0
  • Kaçarım. Ne yapacaktım ya araya girip dayak mı yiyim

0|0
    0|0
Yükleniyor...