Dışlanmış durumdayım. Canım çok yanıyor Yardım?

Koskoca kız oldum ama hala ergen gibi yalnizliktan yakiniyorum..
Asla dislanan biri olmadim ama simdi is yerinde resmen dislandim. Iki tane kizla yakindik sonra onlar bana yok sen benim hakkimda soyle demissin falan dediler oysaki ben yuzlerine de soyledim biraz dobrayim ama kirici seyler degildi zaten. Basarimi kiskandiklarini soylemislerdi onceden. Bu yuzdendir belki.
Sonra onlarin bu davranislari yuzunden ben kendimi geri cektim. Tartistik ve bir daha da konusmadik. Sonra bunlar is yerinde uc bes kizi da yanlarina cektiler kim bilir neler dediler hakkimda. Simdi onlarla yatili partiler iftarlar.. Erkekleri de yanlarina cekiyorlar. Ve bu yuzden is yeri berbat oldu artik. Katlanamiyorum.

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• İşine engel bir durum yok ise neden umursuyorsun ki? Bizim millet balık hafızalıdır. Sen sabırlı olup duruşunu bızmazsan o kızların anlattıkları her şeyin yalan olduğu ortaya çıkacaktır.
    Bu arada hiç bir zaman " Dobralık" beğenilmiş veya taktir görmüş bir davranış tarzı değildir. Sadece lafta övünülen, ancak karşılaşıldığında beğenilmeyen bir davranıştır.
    Asıl maarifet ve yetenek" Herşeyi bilip de bilmemezlikten gelmektir. Az , kısa ama özlü cümleler kurmaktır.

0|0
    0|0
    • Kesinlikle dobralik zaten sevdigim bir ozellik degil ben dersimi aldim artik katiyen laf etmem zaten ama 3 aydir unutulmasini bekliyorum olmuyor aksine digerlerini yanlarina iyice cekiyorlar ve beni yalniz birakiyorlar...

• Yanlızlık iyi bir şeydir.. İnsanı güçlendirir ve kıymetlendirir. Tek olduğun zaman gizemli olursun ve senin hakkında konuşacak bir şey bulamazlar. İşini iyi yap ve sabırlı ol derim..

• Tesekkur ederim onemseyip yorum yaptigin icin..

Erkekler Ne Diyor 6

• Dostum Açık Sözlü Dobra Olabilirsin. Ama Seninki Patavatsızlığa Gitmiş! Neden? İşyerlerinde Bu Tür Konular Konuşulmaz Bu Tür Muhabbetler İçerisine Girmeyeceksin Daima Sen Kaybedersin.

0|0
    0|0
    • Hayir bak biz yakindik ve o yakin oldugum kizlar tartisti ikisi kustu ben de kizin kendisine dedim ki mesela sen biraz agresif konustun o da cok bagirdi o yuzden boyle oldu aman bos verin barisin gibi. Sonra buyuk ihtimalle kiskandiklarindan barisinca ikisi digerine o bunu bunu dedi diyo tabi ekleye ekleye benim dedigim o bagirdi sozu olmus sana o egoist falan gibi..

• Daha Neler Göreceksin? Düşmanın Yavşağı, Arkadaşın Karaktersiz ve Nanköründen Daha İyidir.

• Kesinlikle cok haklısın.. Belki de iyi oldu erkenden karsilasmam bu tur olaylarla..

• Tipin Nasıl kimbilir 😁😁

0|0
    0|0
    • Ne kısayım ne de cirkinim tiple alakali mi diye cok dusunmustum ama yakinlarim alakasi olamayacagini soyledi..

• Biraz kirici olabilecek bir soru. Bu yuzden haberinin olmamasi daha iyi ✋😃

• Seni görmedim bile saçmalama hem insanlar kendilerini beğenmez

• 0|0
    0|0
  • Boşver en güzeli yalnızlık

0|0
    0|0
  • ne iş yapıyosun?

0|0
    0|0
  • Güzel insanlar her zaman yalnızdır

0|0
    0|0