Neden dıslanıyoruz?

Bir lgbti üyesi olarak bu türkiyede daha fazla yaşamak istemiyorum, az önce haberlerde izledim lgbti üyelerine o kadar saygısızlık yapılıyor ki içim acıdı. YAPMAYIN bizde insanız

Simdi dersiniz dinimize uygun değil, kadın erkeğe aşık olur, öyle birşey yok aşkın cinsiyeti yoktur kardeşim bunu kafanıza sokun biz her yerdeyiz

0|1
17|31

En İyi Erkek Görüşü

• Gidebilirsiniz. Memnuniyetle karşılaşırız. Güle güle.

3|6
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Arkadaşlar benim düşüncem de şu:Nasıl ki kime aşık olacağımızı seçemiyorsak kızlardan hoşlanmayıda biz istemiyoruz isterseniz saygı duymayın bağırın, çağırın ama iki dakika düşünün!!
    Birazcık empati yeteneğiniz varsa düşünün kimin ne yaşadığını bilemezsiniz, hiç kimse bilemez.
    Bizde kendimizi engellemeye çalışıyoruz ama ortada olan bu kimse bir şey yapamaz, okuyanlara teşekkür ederim , anlarsanızda sevinirim.
    #ikidakikadüşün

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 30

• LGBTİ üyeleri sorun değil, LGBTİ yöneticileri caddenin ortasında grup seks düzenliyor üçtür... Trajikomik bir olay.

1|1
    0|0
  • Bunlar kıyamet alamet-i merak ediyorum 10 yıl sonra ne tür saçmalıklar çıkacak senin gibilerin köküne neyse oruçlu oruçlu

2|2
    0|0
  • sevmek zorunda mıyım

3|2
    0|0
  • degilsiniz.. insan olun hayvanlar bile yapmıyo sizin yaptıgınızı

3|2
    0|0
  • Sizi Dışlamıyorum Nitekim Desteklemiyorumda. Yalnız Bazılarınız İpin Ucunu Kaçırıyor! Yaşadığım ve Çalıştığım Yerde Sizinkiler Çok Var İçlerinden Bazıları Gerçekten Bazı Şeyleri Hak Ediyorlar.

0|0
    0|0
  • Dünyanın her yerinde dışlanacaksınız. Ben kimsenin gay lezbiyen falan olmasına karşı olmam. Çoğu kız arkadaşımda biseksuel. Ama çoğunuz iğrenç insanlarsınız. Lezbiyen veya biseksuel oldunuz diye herkese yavşama özgürlüğüne sahip değilsiniz. Ve malesef çoğunuz özentisiniz. Belki daha olgun davranışlar segilerseniz dünya da size daha yumuşak bir tavır sergiler.

0|2
    0|0
  • Biz tutucu insanlarız öyle bir şey mümkün değil bu ülkede. Kaldı ki her ülkede bile çok rahat olan bir durum değil. Kendi içinizde yaşamaya kimse karışamaz ama şahsen sokakta el ele dolaşan erkekler vs görmek istemem.

2|1
    0|0
  • DE S. İ. K. T. İ. R L. O

1|2
    0|0
  • yaşamak istemiyorsan avrupa sizi bekliyor go go go

2|1
    0|0
  • Müslüman bir ülkede yaşamanın talihsizliği / Eşcinsel değilim ama destekçinizim / Sevgilim izin vermediği için 26 haziran'da olmayacağım :)

0|0
    0|0
  • bir iş yapacaksanız adam gibi yapın yürüyüş mü her neyse. Sokak ortasında çırılçıplak saçma sapan hareketler nedir. Kimse size saygı duymaz.

0|0
    0|0
  • Ben birşeyi merak ediyorum tabi ki senin fikrin zerre ilgilendirmez bana yararida zararida sanadir ama kendinle aynı cins birinden nasıl hoslaniyorsun nasıl oluyor ☺

0|0
    0|0
  • Kültürümüzde eşcinsellik yok ! Biz küçük kızlarla evlenir , çocuk döver , ozan yakar , karımızı öldürüp , eşşek s**eriz. Ahlakımızı bozamayacaksınız !

1|0
    0|0
  • Tamam git Hollanda da yaşa. Sizin gibiler kıyametimizi hazırlıyor. Ulan bir kere mantıklı düşünün. Baban gay olsaydı sen olmayacaktın. Doğanın kanununa aykırı. !

0|2
    0|0
  • Tamam.

0|0
    0|0
  • öyle

0|0
    0|0
  • Bizde böyle beğenmeyen gider ama L kısmını seviyorum ben asbsvss

0|0
    0|0
  • Sakin ol şampiyonn.

0|0
    0|0
  • Toplum Ahlakı diye bir kavram var arkadaşım 7-8 yasında çocukların önünde soyunma eylemi yaparsan TR Hükümetine sallarsan kusura bakma adamı oyarlar kimse sizi evinizde basıp aşkınızı almadı elinizden.

0|0
    0|0
  • Ya tamam haklısın da, İstiklâl'de geçen sene dal başşak dans etmenin mantığı nedir?

0|0
    0|0
  • memeket ip*e doldu bilader yav

0|1
    0|0
  • Allah tan İstanbul'da var böyle seyler

0|0
    0|0
  • Aradigimiz kisiler uzakta çünkü

0|1
    0|0
  • Defol o zaman tutan yok

0|0
    0|0
  • bu soruyu gizli Sormasaydın :) Kendini Dışamaktır.. Bence Yaşamak iyidir. Ne olursan o l

0|0
    0|0
  • Sıktınız artık günlerdir sizi görmekten artık antipati duymaya başladım yeter artık 1 konu üzerinden yazın

0|0
    0|0
  • sizin yaptığınız saygısızlığı unutmayalım normal ilişki yaşyan insanlara hakaretleri biliyorum birde destek verecek değilim

0|0
    0|0
  • Sizler birer cinsi sapıksınız.

1|0
    0|0
  • Dinen yasaklanmış. Aşkın cinsiyeti yoktur haklısın. Her insan biseksüel olabilir. Yani erkek kadın seçmesi kendi elinde. Dinen de yasak olunca ben sevmiyorum

0|0
    0|0
    • Sevmesem de bir şey demem. Ama yaptığınız büyük terbiyesizlik. ABD de şimdi gidiyorum. 10 kişiden 5 I kendini biseksüel lez gey falan sanıyor çocuke bunlar. Böyle mi olsun üllemiz

• Bende koprofiliyim, sende ağzıma sıcsana kanka?

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 16

• Aklı başka bir şeye ermeyenin tepkisi yorgan altından olur. Aşık oldukları kadınları bile aşağılayan hetero azgınlar sürüsü varken, eşcinsel veya transları hiç kabullenebilir mi cahiller? Bağnazları bol bir ülkede yaşıyoruz ne yazık ki. Sabır ve güç sizinle olsun.

0|1
    0|0
  • Artık moda bu. Kendi gibi olmayanları eleştiriyorlar, nasihat veriyorlar, yetmiyor sözlü tacizle uyarıyorlar o da yetmiyor linç ediyorlar. Yeni Türkiye.

0|0
    0|0
  • Kimse seni bu ülkede zorla tutmuyor ben gayet rahat kişiler tanıyorum.

1|2
    0|0
  • Homofobiklerden nefret ediyorum bir heteroseksüel kadın olarak. Ama en çok eziyeti eşcinsel erkekler görüyor, lanet olsun. Lezlere salya akıtıp, gaylere taş atanlardan nefret ediyorum.

1|0
    0|0
  • Ülke daha kendini çoğu konuda aşamamışken gelmişsin biz her yerdeyiz diyorsun. Olsan ne yazar ki zihniyet belli, değişeceğini de sanmıyorum.

0|0
    0|0
  • Biliyoruz kanki ama dahi anlamindaki de ayri

0|0
    0|0
  • Amerikada miydi gay clup i bombalayan

0|0
    0|0
  • Bana sapkınlıktan başka birşey ifade etmiyor😒

1|1
    0|0
  • Nefsine hakim olamıyorsun

0|0
    0|0
  • Her kesime saygım vardır ama terörist ve lgbti bireylerine yok.

0|0
    0|0
  • Çünkü farklılık insanlara batıyor..

0|0
    0|0
  • bence siz normal insanlardan ne üstün ne alçaksınız hepimiz eşitiz ve kardeşiz :)

0|0
    0|0
  • Ailemden habersiz antebi gezmem

0|0
    0|0
  • asagidaki kisi @elalor sanki sen dislama yapmiyorsun simdi :D sende senle ayni dusuncede olmayani disliyiyorsun :))

0|0
    0|0
  • lütfen evinizde yaşayın lütfen. ya da usluca yürüyün bitsin gitsin ama o çirkin görüntüleri görmeyelim. benim inancıma göre zaten haram yaptığınız ama ben genede kınamıyorum, dışlamıyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...