Nerede o eski Ramazanlar derler hep peki biz o eski Ramazanların nasıl olduğunu hiç okuduk mu?

Bir İstanbul Masalı: “Eski Ramazanlar..!” adlı yazıyı sizinle paylaşmak istiyorum okuyun, benim gerçekten çok hoşuma gitti hayalini kurmuyor değil insan, keşke 1 ramazanlığına o döneme gidip gelme hakkımız olsaydı boşuna anlatmıyorlarmış nerede o eski ramazanlar diye :)

1|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• Sozden ibaret buluyordum hak verdim. Guzelmis gercekten

0|1
    0|0
    • Gerçekten böyle şeyleri gördükçe ne kadar ince düşünen zarif bir milletten geldiğimizi düşünüyorum aslında biz bizi bitiriyoruz, biz bizi kötülüyoruz. Fatih Sultan Mehmette bizim, Mustafa Kemal Atatürkte bizim demek varken kendi kendimizi mahfediyoruz en çokta buna üzülüyorum. Böyle naif bir ecdadın torunları olarak onlara layık olabiliyor muyuz acaba?

• Abdülhamid Han bizim yüreğimizin yarasıdır uktesidir Allah gani gani rahmet eylesin..

En İyi Erkek Görüşü

• Oruca saygı yok. Fakir fukarayı evine götürüpte iftar ettiren yok. Orucun feyzinden sevap kapmaya çalışılacak yerde ezan ne zaman okunur. Akşam ne yiyeceğim. Daha çok deriz eski Ramazanlar diye.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...