Kinadigim sey basima gelir mi?

Kardesimle kavga ettik karsilikla sovusuyorduk filan iste. Bende fiziksel bir ozelligi ile dalga gectim. Bana umarim senin basina gelir de bende gorurum dedi. Sizce gelir mi basima?:( Nasil onlerim ben bunu.

0|0
17|16

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Önleyemezsin. Yazık günah nasıl üzdüysen çocuğu umarım senin de başına gelir demiş anlaman için. İnşallah da anlarsın. En kötü şeydir insanların elinde olmayan şeylerle onları vurmak. Allah büyük, görüyor.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• gelır sana gelmezse cocuguna gelır kanks

0|0
    0|0
  • "Kınamayınız, kınadığınız şey başınıza gelmedikçe ölmezsiniz." Hadis-i Şerif
    KAYNAK: (Tirmizi, Kıyamet, 53, no: 2507; Beyhaki, Şuabu'l-İman, 5/315, no: 2778; bk. Keşfu'l-Hafa, 2/265)

1|0
    0|0
  • GELİYOR EVET

0|0
    0|0
  • Bu bahsettiğin özellik onun elinde olmayan birşeyse git gönlünü al yoksa kınadığın şey başına gelmeden ölmezsin

0|0
    0|0
    • Olay da onun benden ozur dilemesi gerekiyor. Ancak bu konu da onun gonlunu alirsam basima gelmez degil mi? :/

• Sen onun gönlünü al ve Allahtan da af dile gerisi takdir i ilahi

• Olabilir.

0|0
    0|0
  • ya gönlünü al bir şey olmaz da kınadığın şey başına gelir

0|0
    0|0
  • ne kadar içten beddua ettiğine bağlı kalbini cidden kırmışsan gelir

0|0
    0|0
  • Kınadığımız şey başımıza gelseydi şu an İsrail gibi gelişmiş bir ülke konumunda olurduk.

0|0
    0|0
  • Gönlünü al kardeşinin

0|0
    0|0
  • Başıma gelmeyen kalmadı

0|0
    0|0
  • Yanlış bişey yapmışsın umarım gelir.

0|0
    0|0
  • Başına gelmeden ölmezsin.

0|0
    0|0
  • kesinlikle

0|0
    0|0
  • 3 nesil sonra torunun çocuğuna bile gelebilir valla :D

0|0
    0|0
  • gelir tabi sapı tuttun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 16

• tek sorunun bu yani, yaptığından utanmıyorsun sadece kendine bir zarar gelecek diye korkuyorsun bence de umarım seninde başına gelir.

1|1
    0|0
    • haklı haksız konusu değil bu sen kötülük yapmışsın , cezanı cek istiyorum o da yaptığını ödesin

• Konuda haksız olan o dur ama kardeşinin elinde olmayan bir durumdan onu böyle kırman hiç mi umrunda değil?

• Gelirr

0|0
    0|0
  • Kul kınadığını yaşamadan ölmez

0|0
    0|0
  • seni bilmem de ben neyi kınasam başıma geldi. bunun istisnasının olmayışına hala şaşkınım

1|0
    0|0
  • Gönlünü al

0|0
    0|0
  • Yazık yazık elinde mi peki bende geçiyorum kardesimle dalga oda geçiyor ne yaptın okadar sinirlendirecek

1|0
    0|0
  • Sövüşüyorduk ne ya? Midem bulandı.. Birinin fiziksel özelliğiyle dalga geçebilecek kadar çirkinsin.

1|0
    0|0
  • gelir benim başıma neyi kınadıysam geldi. hayatta köylü gbi kırıkcıya çıkıkcıya gitmem dedim ayağım kırıldı küçük biryerde tatilde olduğumz için kırıkcıya gittik

0|0
    0|0
  • Kınadığın şeyi yaşamadan ölmezsin derler.

0|0
    0|0
  • Evet yaşamadan olmezsin kınama bişeyi :(

0|0
    0|0
  • Gelir.

0|0
    0|0
  • Kınadığı şeyi yaşamadan ölmez insan

0|0
    0|0
  • Ya of su kardeslere bulasmayin ablalar ya ne cektik sizden