Yeni insanlarla tanışmak?

merhaba gençler, genç olmayıp da genç hissedenler

24 yaşında mühendis er kişisiyim. çok değil 3-4 ay öncesine kadar böyle bir sorunum yoktu. hayatımdan çok memnundum, yeni insanlar, yeni ülkeler görmek benim hayatımın en büyük eğlencelerinden birisiydi ve yaptım da. ne olduysa yurtdışından türkiye'ye dönüp iş bulana kadardı. iyi bir işe girdim, istanbul'un göbeğinde tek eve çıktım, fakat gel gör ki akşam iş çıkışı eve gelip 4 duvarın arasına tek başına tıkılı kalmak benim psikolojimi alt üst etti. arkadaş çevrem çok geniş olmasına rağmen ya yarısı mezun olup memleketlerine göç ettiler, ya da iş temposuna girerek kafalarını kaldıramayacak hale geldiler. bense tam tersi iş temposu yoğun olmadığından eğlenmek, vakit geçirecek yeni insanlar arıyorum. lakin yok ve tek başına da gidip beşiktaş'ta, kadıköy'de takılmak bir yerden sonra içime sinmiyor ve sinirimi bozuyor. bu konuda bana verebileceğiniz ciddi öneriler var mıdır kurs ya da benzeri aktivitelerden? (tinder tarzı uygulamalar hariç lütfen!!)

0|0
0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

• Az insan cok huzur bosver ac fringle dizisini izle

0|0
    0|0
    • teşekkürler önerin için ama içim dışım dizi oldu, daha farklı aktiviteler arıyorum, kendimi evden dışarı atabileceğim :)

Yükleniyor...