Ağustosta annem ben kardeşlerim Rusyaya gidicez annemin ailesini ziyarete. Oraya gittiğim zaman dillerimiz farklı oldugu için iletişim kuramıyoruz anca annem çevirirse konuşabiliyoruz. Kuzenlerimle bön bön birbirimize bakıyoruz. Kuzenlerim bizi küçümser gibi bakıyor. Çok canım sıkılıyor. Onlarla nasıl daha iyi iletişim kurabilirim. Rusça öğren demeyin o kadar vaktim yok😀

Güncellemeler:
Sitenin yarısının anası Rus bu arada ha nasıl iş bu 😂

0|0
3|12

En İyi Erkek Görüşü

• Annen rus mu kız senin :) beden dili denen bişi var sonuçta insan düşünebilen bir hayvandır. İllaki anlaşırsınız ama onların seni aşağılamasına anlam veremiyorum. Sen Rusça bilmiyorsun diye aşağılıyorlarsa sende onlara sizde Türkçe bilmiyorsunuz de dicem de diyemen de :D

0|0
    0|0
    • Beden diliyle nPayım hareket mi çekeyim😀 Evet rus ama sitenin yarısının anası rus nasıl iş bu😀

• Teşekkür ederim :)

• Rica ederim😊

En İyi Kız Görüşü

• Ailesinin evinde wifi varsa ordan google translate'ten daha iyi sitelerden tercume edersin. Soylemek istedigni tercume eder. Biraz komik ama olsun sonucta aile degil mi..

Buarada sorularin verdigin cevaplar genelde begeniyorum! 😘

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• İngilizce takılın ortak dil nasılsa

2|1
    0|0
  • valla benim babam turizm sektöründe. bana ''haraşo'' diye bir kelime öğretti. her derde deva. bir rus bana bir şey diyince haraşo diyorum. kafam rahat ssjsjsj bu arada kuzenler küçümsüyor dedin sinirlendim. hiçbir bozkurt, haskinin karşısında diz çökmez

0|0
    0|0
    • Haraşo küfür değil mi😂 Diz çöken kim be dimdik duruyorum onlar küçümser gibi bakınca bende öyle bakıyorum 😀

• korkutma lan beni sjsjjs insan evladına bunu yapar mı :D

• tarzanca ne güne duruyor

1|0
    0|0
  • Ufak tefek seyler ogrenmelisin bence

1|0
    0|0
  • rusça bir kaç kelime öğren en azından saygıları olur sana günaydın demeyi nasıl demeyi üç beş bişi jest olur

1|0
    0|0
    • Onları biliyorum merhaba nasılsın hayat nasıl gidiyor güle güle tesekkür ederim gibi kelimeleri biliyorum

• tamam bunlar jest olu işte saygı duyarlar sana çok konuşmak istersen google translate diye bişi var aç telefondan ordan muhabbet edersin

• Olmuyo işte öyle 😒 Neyse tesekkürler

• Hiç birşey gelmiyor aklıma 😂

0|0
    0|0
  • Davay davay.
    Annesi rus olan Türkçü kız 👊👍😂

0|0
    0|0
  • Bak annenin rus olduğunu yeni öğrendim. Ama önemli olan kendini nasıl hissettiğin :)

0|0
    0|0
  • paşli paşli

0|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 2

• Kurma 😃

0|0
    0|0
  • Ingilizce diye bir dil var. Dunyanin ortak dili olarak geçiyor. Hani bilmiyorsaniz soyleyeyim dedim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...