-ölüyü diriltmek mi? iyi fikir?

Size 1 ölüyü diriltme hakkı verseler bu hakkınızı kimden yana kullanırsınız?

Güncellemeler:
bazı muhalefetler her yerden çıkmazsa olmaz kişiler. kendi hayatına sohbetine özellikle nicki gerçkten hoş olmayan babam yaşındaki sapıklar bu sorumu beni yargılayacak kadar ahiretinizi düşünüyorsanız önce sorularınıza ve yanıtlarınıza daha sonra nick ve kendinize ceki düzen verin öyle muhalefet olun bari göze batmasın. sorumun amacı belli hepimiz sevdiklerimizin bir kaçını kaybetmiş olabiliriz ve özlemimiz var ve görmek isteyeceğiniz kişiyi merak ettim dinen hiç bir sekilde art niyetim yoktur

0|0
8|18

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Babam olsa yeter ya o. kadar çok gomdum ki sevdiklerimi secmek zor

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Bumin Kağan

0|1
    0|0
  • atatürk. 2 hafta yaşasa yeter

0|0
    0|0
  • öyle sevdiğim birini kaybetmedimm

0|0
    0|0
  • Bu ülkede ATATÜRK ÜN TEKRAR HAYATA DÖNMESİNİ VE HAMINA KOYDUĞUM ÇOCUKLARININ HEPSİNİN HANASINI BELLEMESİNİ İSTERDİM

0|0
    0|0
  • saçmalama şu an saçmalıyorsun sırf soru sormak için bu tür sorular sormamalısın ahiretini tehlikeye atıyorsun

0|0
    0|0
    • 1. si zaten böyle bişeyin imkansız olduğunu hepimiz biliyoruz 2. si soru sormak için olabilir evet ama bunu muhakemesini sen zaten yapamzsın ki. haa ben deseydim ki böyle bişey mümkün yapılabilir desem haklısın. ama ortada öyle bişey yok. sen yorum yapmak için yapıyosun o zaman

• ben sana cevabını bir yukarda verdim sayın terbiyesiz nick kaz kafalı olan sensin. savunma mekanizman da saçma hemen aşağılık kompleksine girip olayı nerelere getirdin. sen oraya çıktığında ettiğin muhabbetlerin hesabını nasıl verecğini düşün beni düşünme diyorum analdın mı bende seni uyardım sende mal mal bakarsın orda o zaman...

• ben senin gibi tehlikeli sorular sormuyorum dinle alakalı ben nickiminde ahiretimin de farkındayım benim ne olduğumu sen bilemezsin belki bu bir maskedir gerzük olduğumu farklı bir kişi olarak göstermek istiyor olabilirim saklanmak için bunu hiç düşündünmü !!! sroularıma da yanıtlarımada bakarsan bunu anlarsın sırf konuşmak için kkonuşma!

• Tabi ki ulu önder

0|0
    0|0
  • hiç gerek yok

0|0
    0|0
  • Tesla olurdu bu kesinlikle

0|0
    0|0
  • H. Z Muhammed s. a. v

0|0
    0|0
  • Şehit olanları haşa öyle bir yetenegim olmaz ama hayati müdahalegibi düşünelim

0|0
    0|0
  • Atatürk yeniden gelsinde bırakdıgı ülkeyi ne hale getirdiler görsün isterdim

0|0
    0|0
  • ben ölürsem beni diriltin derdim

0|0
    0|0
  • Gelmiş geçmiş en güzel hatun kim ise onu :D

0|0
    0|0
  • bu soru günah olabilir aslinda diyimde yani

0|0
    0|0
    • öyle bişey olamayacağını hepimiz biliyoruz. bunun farkında olarak sordum

• sorumun amacı zaten o kimler hangi sevdiklerinin yokluğunu yaşıyor ve tekrar görmek istiyor

• tmmm :)

• seni

0|0
    0|0
  • annem

1|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 7

• Mustafa Kemal Atatürk'e çok ihtiyacimiz var.

1|0
    0|0
  • Herkes yerinde kalsın

0|0
    0|0
  • Atatürk

1|0
    0|0
  • şu an hakkımı saklardım Allah korusun anneme ya da babama bişey olduğu zaman kullanırdım

1|0
    0|0
  • Abim

0|0
    0|0
  • Emir Timur

0|0
    0|0
  • ❤Mustafa Kemal Atatürk ❤

0|0
    0|0
Yükleniyor...