Bir başkasının uzaktan cep telefonuna girmek mümkün mü?

Mesela sadece numarasını biliyorsun o kadar yani arkadaşsınız. Bu kişi sadece numara üstünden giderek benim telefonda ne yaptığımı internette neler yazdığımı öğrenmek istese yapabilir mi? Telekomda da arkadaşları var ise

0|0
4|15

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Varsa banada ogretin:D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Casus Yazılımlar İle Mümkün. Eğer Şüpheniz Varsa Bulunduğunuz İlin İl Emniyet Müdürlüğü Bilişim Şube'ye Başvurun.

0|0
    0|0
  • Telekomda arkadaşla falan olacak iş değil. Asla yapamaz, biri seni böyle korkutuyorsa inanma sakın.

0|0
    0|0
    • Biraz moralim düzeldi altta yapılır denmiş. umarım öyledir

• Elektrik elektronik mühendisiyim, bilişimle ilgili çok şey biliyorum, Telekomda staj yaptım zamanında. Güvenebilirsin. Seni korkutmak isteyenlere kanma.

• hayır casus programlarla yapabilir bunu şahsen yapamaz
    devlette şu an bu teknoloji var yeterki telin veya pc internete bağlı olsun

0|0
    0|0
  • hiç uğraşmaz bile telekomda arkadaşı varsa arar onu öğrenir. bütün mesajlar falan telekomcuların elinden geçiyor ne sandın. sonra mesela neyse of.

0|0
    0|0
  • Mümkün

0|0
    0|0
  • Mümkün ama gizli giremezsin onay gerekiyor
    ve hesap kurmalısın pc ye bile girebilirsin ama iki tarafın internete bağlı olması şart

0|0
    0|0
  • çok tırsmış gördüm seni... ama hayır eger telefona yazılım yüklerlerse ancak geçmiş kayıtlarını görebilirler..

0|0
    0|0
    • Öyle. Özel bilgine ulaşılması bunu düşünmesi bile çok kötü

• evet... eger önemli biriysen bu mümkün tabi.. ama sana tavsiyem lazım olmadıkça telefonun internetini ve özelliklede blootoht ve wi-fi sini açma..

• Tabi var öyle.

0|0
    0|0
  • Hayir olmaz.

0|0
    0|0
  • Yapamaz

0|0
    0|0
  • Telekom ile halledebilir programda olmasi gerek

0|0
    0|0
  • ks de takılacağına git biraz deepwebde takıl canım belki cevabını bulursun

0|0
    0|0
  • Öğrenir o telekom değildir

0|0
    0|0
  • evet

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Telekomu geç casus programlar var artık aldatılan eşler de kullanıyor eğer yapmak isterse herkes yapar

0|0
    0|0
  • Evet mümkün, hayırdır siber saldırıya mı uğradın :DDDdd

0|0
    0|0
  • Yapamaz sanirim yani ileri derece hackerlik gerektirir bence

0|0
    0|0
Yükleniyor...