Meslekleri Küçümsermisiniz?

Evet arkadaslar kendiniz mesleginiz iyi oldugu icin baskalarini kucumsermisiniz gerci cok sacma bir soru oldu kucumseyen de gelipde kucumserim demez gibi dusunuyorum :) genede sormak istedim sanayide calisanlari veya berberleri veya cöpculeri kucumsermisiniz? Cok kötü bir meslek falan diye konusurmusunuz?

1|1
13|8

En İyi Kız Görüşü

• Mesleklerin küçümsenmesinin tek sebebi , belli başlı mesleklerin yüceltilmesindendir.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Hicbizaman. millet keyfinden copculuk yapmiyo herhalde ekmek parasi napsin calismasinmi millet ne derse desin gerekirse copcu bile olurum. Kompozit isi yapmama rağmen insaatci diye kucumseyenler oluyo kafasini alip botumun alt taban izleri cikana kadar ezesim geliyo

0|0
    0|0
    • Hic dusunmuyorlar insaatcilar olmasa evleri kim yapicak kendi yapardi artik dimi :)

• Bilincsiz düşünüyorlar. Yasamayan bilmez bilemez.. Iyi gunler dostum.

• Sanada iyi gunler :)

Kızlar Ne Diyor 12

• Kendini mühendis sanan öğretmenler hak ediyor bu davranışı şahsen öyle düşünüyorum emekçiye saygı duyarım da kendini bir şey sananları itici oluyor ülke hali ortada iken

0|0
    0|0
  • Hayir kucumsemem. Herkes ekmeginde sonucta beni ilgilendirmez evlenecegim kisi haricinde kimsenin meslegine bakmam.

0|0
    0|0
  • hayır küçümsemem. bazen tip tip bakanlar ola bıle yolda supurgesıyle dolasan amcalara kolay gelsın bıle derım :)

0|0
    0|0
  • Asla kucumsemem genelde ama meslegini en zoru en mukemmeli diye tanitirsa biri cekinmeden yerin dibine sokabilirim:D

0|0
    0|0
  • Yani kucumserim. Ailem beni boyle yetistirdi, 'Bak eger calisip basarili olmazsan sokaktaki copcu/mcdonaldstaki kasiyer/evdeki hizmetci' gibi olursun diye. Bunu yenmeye calisiyorum ama zor, mesela siparis gec geldiginde 'alti ustu bir burger king calisanisin' diye azarlamistim adami mesela, pisman oldum ama, neyse uzattim

0|0
    0|0
  • Hayır, kesinlikle yapmam

0|0
    0|0
  • Meslegim iyi degil allah belasini versin

0|0
    0|0
  • Bütün iş yükü öğretmenlerdeymiş tavrına uyuz oluyorum ve tatillerini inkar etmelerini sevmiyorum

0|0
    0|0
  • Ben değilde var genelde mühendisler diğer grupları Dr hemşireler i filan kucumsuyirlar ama hepsi değil tabi

0|0
    0|0
  • Hayır evine helal para getiren hiçbir insanın mesleğini küçümsemem. Benim küçümsediklerim başkaç

0|0
    0|0
  • En kutsal meslek ; Öğrencilik :)))

1|0
    0|0
  • Hayır kimseye kucumsemem çünkü namus için hırsızlık yapmadan kazanıyor kendi milet acindirmiyor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• ben kimseyi küçümsemem çünkü birisini küçümseyecek kadar yüksek bir konumda olmadım hiç. o zamanda olmazdı ama ufak bir ihtimalde olsa 20 yaşındayken belki öyle bir hata yapabilirdim bu saatten sonra dünya benim olsa öyle birşey yapmam karakter oturdu artık. neyin ne olduğunu biliyorsun ama bazı insanlar 50 yaşına da gelse karaktersiz oluyorlar piyasada çok var böyle insanlardan.

0|0
    0|0
  • Bir millet birbirini tamlar.

0|0
    0|0
  • çok saçma bu ülkenin her türlü mesleğe ihtiyacı var. Gerçekten büyük paralar kazanan veya meslekleri iyi olan insanların işlerini icra edenlerde küçümsedikleri meslekler. Onlar olmasa asıl bunlar ne yapacak haberleri yok.

0|0
    0|0
  • küçümsemem, hatta birşey yapmadan para kazananlara acırım.

0|0
    0|0
    • Bir sey yapmadan para kazandiran meslek neymiş?

• yok mu etrafında hani yata yata kazanıyor dediklerin, hah işte onlar.

• Mesela youtuberler var :)) adam eglenerek para kazaniyor ya da yabancilarda cok goruyorum tabi onlar bir dine inanmadigi icin kumar falan oynayip kazaniyorlar :)

• Hayır dostum asla. Her mesleğe ihtiyacı var bu vatanın

0|0
    0|0
    • Aynn bende ole dusunuyorum insaatcilari kucumsuyorlar onlar olmasa evler nesil olucak copculeri kusumsuyorlar onlar olmasa etraf copten gecilmez demi ama :) insanlar hic bu yonden bakmior

• Herkes benim oglum okusun memur olsun diyor :) banada ole diyorlar hatta

• Memura da elektrik tesisatcısınada tornacıya da Belediye iscisinede Mimara da hepsine ihtiyaç vr hepsi birbirinden değerli :-)

• yok hayır

0|0
    0|0
  • Küçümsenecek bir durum yok, her mesleğe ihtiyacımız var :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...