Sevdiğiniz Renge Göre Karakter Analizi?

Sevdiğiniz Renge Göre Karakter Analizi İsteyen varmı?

2|0
23|4

En İyi Kız Görüşü

• Bordo

0|1
    0|0
    • Herkese yapmissin bana niye yapmadin -_-

• :)) tesekkurler

• rica ederim hanımefendi :)
      24 saat geçmesi lazım yalnız :)

sıkı takipcinizim bundan sonra :D

Kızlar Ne Diyor 22

• Bordo ve zümrüt yeşili 😏 alırım bir dal analiz..

0|1
    0|0
  • Kırmızı

0|1
    0|0
    • Kırmızı, tüm renklerin içinde en çok ilgi uyandıran bu rengi seven kadınlar, neşeli, yaşam dolu, hayattan zevk almasını bilen kariyer sahibi kişilerdir. Dengesizdirler de bazı zamanlar. Hemen heyecana kapılırlar, çabuk kızarlar, öfkelenirler. Amatörce de olsa dans etmekten, şarkı söylemekten hoşlanırlar, bundan zevk alabilirler. Asla somurtkan, durağan bir durumda olamazlar.

• turkuaz mavı

0|1
    0|0
  • siyah beyaz seviyorum

0|1
    0|0
  • mavi :) yazın bakalım analiz

0|1
    0|0
    • Çevreleri onlar bakımından oldukça çok önemlidir, nedeni ise kendisinden kaynaklanan şikâyetleri devamlı olarak çevresine aktararak teselli bulurlar. Bu hal kimseyi gücendirmez, tersine o kişinin samimi biri olduğuna inanırlar, ona saygı gösterirler.

yazdık bakalım :D

• kendine haksızlık yapma bence güzelsin :)

• yok bee burnum büyük ve bu engel bana ama sağlıklıyım dudağım küçük gözlerim güzel kirpiklerim uzun kaşlarım doğal kalem gibi :)

• Ben pastel renklerin tümünü severim.

0|1
    0|0
  • Siyaruncu rengini severim

0|1
    0|0
  • Mor :)

0|1
    0|0
    • Gizemli, çekici, anlayışlı, insanları etkilemeyi seven, asla bencil olmayan bir yapısı vardır. Arkadaşları arasında oldukça popülerdir. Gününün nasıl geçeceği belli olmaz, çünkü psikolojik durumu çok çabuk değişir.

• Hahah tisikkir idirimmm ifinimmmm

• rica ederim :)

• Siyah 😂😂😂😂

0|1
    0|0
    • Sağlam yaratılışlı, cesur, güçlü, bağımsız ve girişkendir. Acıma duygusu pek yoktur. Bir karar almadan evvel uzunca bir sure düşünür, ayaklarını yere sağlam basar. Aşkı da farklı yasamayı sever. :D

• Acıma duygusu hariç başarılı 😄

• ee olsun o kadar teşekkür :D

• Mavi💙😊

0|1
    0|0
    • Mavi rengi tercih eden kadınlar son derin duygulara sahiptirler. Bir şeye sevinmeye görsünler, onu abartma yolu ile en üst noktaya çıkarırlar, üzüntüleri de aynı bu biçimde gösterirler.

• ehh olsun o kadar hata payı :)

• Olsun artik😅😄

• Gri olsun

0|1
    0|0
    • Çekici, hayat dolu, dost canlısıdır. Hayal gücü fazlasıyla yüksektir. Duygularını asla gizlemez, bazen bencil olur. Başkalarının gününü aydınlatır, doğru sözü doğru yerde söyler.

• pardon ben yanlış okudum

• Yok sorun değil ve başak burcuyum

• kırmızı

0|1
    0|0
    • Şirin ve sevgi doludur. Her zaman âşık olmasını sever. Genellikle neşeli ve hareketlidir ama arada mutsuz olduğu anlarda yok değildir. İnsanlarla iyi ilişkiler kurar, çekingenlik yapmaz.

• Mavi bide mor

0|1
    0|0
  • Mor, Siyah :D

0|1
    0|0
    • tek renk hanımefendi :)

• Tam olarak ben :) Teşekkürler.

• hmm güzel sevindim :D

• Lila

0|1
    0|0
  • pembe

0|1
    0|0
    • Ahenkli, neşeli kadınların rengidir pembe. Yürek kıpırtıları sanki uçar gibi olan, mutlu kişilerdir bunlar. Ancak, asla aşırılıkları, hafif davranışları yoktur. Gereken durumlarda ise ciddi, ağırbaşlı, sorumluluklarının bilincinde olabilirler.

• siyah

0|1
    0|0
  • turuncu :D

0|0
    0|0
  • Kirmizi

0|0
    0|0
    • Hemen heyecana kapılırlar, çabuk kızarlar, öfkelenirler. Amatörce de olsa dans etmekten, şarkı söylemekten hoşlanırlar, bundan zevk alabilirler. Asla somurtkan, durağan bir durumda olamazlar.

• Siyah

0|0
    0|0
    • Sağlam yaratılışlı, cesur, güçlü, bağımsız ve girişkendir
      Siyah rengin parlak, gösterişli olanını seçen kadınlar ise, öbürlerine hiç benzemezler, neşeli, mutlu, huzurdan hoşlanan, keyif alan kişidir

• Hm sağol😄

• Isterim tabi. Ben beyaz rengi çok severim.

0|1
    0|0
    • Tutkulu ve hırslıdır. Bu yüzden çabuk kıskanır ve her şeye kolay tepki veremez. Asil bir ruhu vardır, takdir etmeyi de bilir. Bazen kendini diğer insanlardan farklı ve üstün görür.

• Teşekkürler

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 4

• Lacivert

0|1
    0|0
    • Giysilerinizde laciverte ağırlık veriyorsanız; sadık, dürüst, araştırıcı ve başarılı birisiniz diye düşünebiliriz. Lacivert, düzenin, uyumun, ruhsallığın ve başarının rengidir.

• Çok haklısın kardeşim doğru tespit

• Koyu yeşil, kırmızı ve tüm açık renkler.

0|1
    0|0
    • Kırmızı olsun :)

• Korkusu asla olmayan, cesur, sosyal olan bu kişiler, tam bir erkek sembolüdür. Onlara kabadayı bile dersek abartmamış oluruz. Tehlike sinyali onlar için günlük, olağan bir davranışlardandır. Gülmek istedikleri durumlarda bile tehlikeye girerek gülerler

• Karanlık siyah , ile mor karışımı veyahutta mavi

0|1
    0|0
  • Siyah

0|0
    0|0
Yükleniyor...