Akrabalarımı çok seviyorum ama çok cahiller?

Cahil oldukları için sevmeme rağmen konuşmak istemiyorum. İlim yok, bilim yok, felsefe yok, sanat yok, spor yok, kültür yok, medeniyet yok. Konuştukları konular kız alma , kız verme, evlenme, evlendirme, çeyiz , çocuk doğurma ve dedikodudan ibaret. Yani 3-4 yaşindaki çocuklarini şunla evlendiricem diyecek kadar bağnazlar. Siz de de böyle mi? Ve nasıl davranmalıyım?

0|0
5|2

En İyi Kız Görüşü

• Okumuşlar üniversite mezunları bile yarı yaştaki çocuk için eş bakmaya çalışıyor eğitim ve cahillik herkese göreceli konular da bence sen O akrabalarına kibarca öğretebilirsin çok emek harcaman gerek ya da oldukları gibi kabul et hırsız, katil ve tecavüzcü değiller.
    Sahip oldukları hayat şartları herkesi farklı büyütüyor ama Onlar isterlerse değişirler de bu halleriyle mutludurlar.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• O zamanın şartlarıyla yetişen insan günümüz şartlarıyla büyüyen bizler için çok mantıksız ve saçma düşünceler olduğunu ortaya seriyor. Bu zamana da ayak uydurmayı tercih etmedikleri için yine kendi bildiklerini okuyorlar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• her ailede vardır eğitim seviyesi farklı olanlar. konuyu merkezde tutmayı tercih ediyorum ben. ilkokul mezunu ama elinden her iş gelen enişteyle evime ucuz yollu ne değişiklikler yapabileceğimi konuşma, eşi teyzemden çocukluğumu anlatmasını isteme... gibi. Ama 1 haftadan daha uzun süre yanlarında kalamıyorum, bu da itiraf olsun.

Sonuçta herkes bir hayat yaşıyor, herkes bu hayatta bir şeyler öğreniyor. Öğrendikleri şeyler ilim - irfan olmasa da, bir şeyler var gönüllerinde. Ben imkanlar dahilinde onları iletişimin temeline koymaya çalışıyorum.

0|0
    0|0
  • Bizim akrabalar süper her konuyu konoşuruz çok eğleniriz teyzemlerle dayılarımla dahil

0|0
    0|0
  • Pek konuşma yanlarında seni ilgilendiren muhabbetler açıldığı zaman katılırsın

0|0
    0|0
  • Çok muhattap olma

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Değerli kardeşim, benim yakın akrabalarım ve aile fertlerimde öyle. Hepsi ilkokul mezunu genelde. Ama ben onlardaki o saf muhabbeti, komediyi çok seviyorum, bayılıyorum onlarla muhabbet etmeyi. Sen kendini fazla kasıyorsun bence.

0|0
    0|0
Yükleniyor...