Biz nasıl iş güç sahibi olucaz yuva kurucaz be gençler geleceği düşünüp içini karartan var mı benim gibi?

Anne babalarimiza bakıyorum da helal valla ya ne zorluklarla nerelere gelmisler.. ben kendimden hiç umutlu değilim ne iş güç ne es var çalışmak da çok zor evlenmekte nasıl atılcaz bu hayata be anasını satayim. ..

0|1
516

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 15

• Sizin sıkıntınız yok ki zengin kocaya kapak attınız mı rahatsınız ztn.. Asıl mesele biz erkeklerin geleceği.. Nyseki ben gelecegimden biraz daha ümitliyim mesleğim icabı denizde çalışıcam belki ama en azından o parayla iyi birikim yapıp karada kendi işimi kurucam.. Bakalım neler olucak. 18 yaşındayım kendime 15 yıllık uzun vadeli planlar koydum.. Sende hayallerini oluşturmalısın ve ona göre hareket etmelisin.

0|0
    0|0
  • Hıc dusunmuom kanks

0|0
    0|0
  • Yaş 30... Karanlıklar içindeyim :/

0|0
    0|0
  • doğmamış çocuğa don biçilmez

0|0
    0|0
  • Damlaya damlaya göl olur
    Ufaktan yol al

0|0
    0|0
  • küçükken bu tür korkularım vardı artık yok kuyruğu düzelttim çok şükür yakında market işine girmeyi hedefliyorum bakarsın ünlü marketler zincirlerinden birinide ben kurarım hiç belli olmaz sikinti yk yani :D

0|0
    0|0
  • Umidini kaybetme

0|0
    0|0
  • geçen seneye kadar bende senin gibi karamsardım düşünüyodum ama bu sene bir işim oldu karamsarlıklar bitti herkese tavsiye ederim :)

0|0
    0|0
  • Takmıyorum en fazla acarız 70'lik rakımızı bekleriz ölümü

0|0
    0|0
  • Misafiriz bu dünyada kanks ben hiç takmıyorum :)

0|0
    0|0
  • ekmek aslanın ağzında. helali tabi

0|0
    0|0
  • sen bu halinle üzülüyorsan erkekleri düşün

0|0
    0|0
  • B*ku Yedik Tamam Ben Bu Gece uyuyamam

0|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 4

• Eskiden millet iyi kötü işe giriodu şimdi oda yok artık. Millet 1300 tl alabilmek için torpil yaptırmaya çalışıyor sürekli. İşsizlik yüzünden evlenemeyenler var. Allah sonumuzu hayır etsin ne diyim

0|0
    0|0
  • hiç geçim kaygım yok ancak bazen eş için endişeleniyorum. anlaşamam diye korkuyorum

0|1
    0|0
    • Niye yok zenginmisin

• Eşi napcaz :(

• işte onu bilmiyorum. hem aşık oldugum kişiyle evlenmek istıyyorum hem de o da beni sevsin ve anlaşalım istıyorum. anlıcagın o konu bira sıkıntılı

• ben düşünmüyorum

0|0
    0|0
  • Aynen ya okusanda bir şey olmuyor artık

0|0
    0|0
Yükleniyor...