Daha önce hiç çalışmadım?

Merhaba ben 3 ay sonra 19 yaşıma gireceğim liseden bu yıl mezun oldum. Daha önce hiç çalışmadım ama bu yaz çalışmak istiyorum biraz çekingen biriyim birde ailemin durumu iyi fakat ben yaz boyunca kendi paramı kazanmak istiyorum nasıl bir işte çalışmalıyım sizce? birde çalışmak zor mu ilk çalışmaya başladığınız da ne hissettiniz? Part time düşünüyorum

0|0
2|13

En İyi Erkek Görüşü

• calisma bosver adami eziyolar ozguvenin kaybolur

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Yani zor oluyo ama kesinlikle iş yerindeki insanlarla fazla samimi olma iyi herkesi gözlemle 😊

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• ben mesleğime yardımcı olması açısından fabrikalarda falan çalıştım. mühendislierin yanında çizim yaptım falan. patronlarla yüz göz oldum. insanın öğrenci kimliği olunca ilişkiler kolay oluyo. bence bütün iş alanlarında aynıdır

0|0
    0|0
  • soru şey gibi olmuş ; porshe den selamlar fakirler ölsün :D

https://www.youtube.com/watch?v=XIS6SxL103s

0|0
    0|0
  • Mağazalarda çalışabilirsiniz part time elaman alıyorlar genelde hem rahatlıkla yapabileceğiniz is tecrübesi ve olgunluk kazanabileceginiz bir is ortamı olur kardeş.

0|0
    0|0
  • Çalışmak zor ama bir o kadar da eğlenceli yeni ortam arkadaşlıklar ediniyorsun ben de eskiden çalışmak diyince 7 dağın ardına kaçardım düşüncesi bile tuhaf ediyordu ama işe girince iyi ki dedim :)

0|0
    0|0
  • Garsonluk yap.

0|0
    0|0
  • Cafe tarzı yerlerde çalışabılırsın

0|0
    0|0
  • İlk günü bilmemde ilk kazandığın parayı harcamaya kıyamıyosun :D

0|0
    0|0
  • Girince alışıyorsun

0|0
    0|0
  • Hangi iş hoşuna gidiyorsa onu yap

0|0
    0|0
  • avm de çalışırsın

0|0
    0|0
  • Markete veya magzaya gir kendini sıkma

0|0
    0|0
  • Izmirdeysen yardmci olurum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• zorlukları var tabi ama kendi paranı kazanmak gibisi yok bende geçen sene liseden mezun olunca hastanede asistanlık yapmıştım her iş gibi biraz yorucu olmasına ragmen seviyodum tavsiye ederim

0|0
    0|0
Yükleniyor...