Kötü Durumdayım?

Çok kötü hiç bir şey yolunda gitmedi bu zamana kadar zaten berbat bir babanın oğluyum çok küçük yaşta annem ayrılıp taşındı tek başına bizi okuttu büyüttü ama böyle saçma sapan bir ülkede olduğum için hiç bir şeyi elde edemedim bir kaç daldan kendime meslek edinmeye çalıştım sevdiğim şeyleri yapmak istedim ama bu cahip toplumun geri kafalı insanlarının mağdur bıraktığı bir insan oldum şimdi yapa yalnız işsiz güçsüz ( bir yandan yetenekleri ve becerisi olan ama hiç bir şekilde bunları kullanamayan ) boş boş oturan bir işe yaramayan bir insan oldum hiç bir zaman dert yanmadım sorunlarımı yansıtmadım hep güler yüzlü olup insanlara karşı anlayışlı oldum bir de düşüncesiz insanlar iyice sinirlerimi bozmuş oldu hayatımda düzgün bir şey olmayacak mı bir işe giriyim bir eş bulup evleniyim diyorum hangi kıza yaklaşayım desem hemen bir tarafı kalkıyo cevap vermiyo bir havalar tavırlar hayır tipim de gayet iyi ne biçim bir ülkede yaşıyoruz lan biz ne olacak bunun sonu?

Güncellemeler:
Tabi bu duruma kimse yardımcı olamaz böyle bişey beklemek yanlış olur ama hiç değilse içimi dökmüş oldum bir nebze de olsa rahatladım. Okuyan varsa zaman ayırdığı için teşekkürler.
Anneme yazık olur evlat acısı yaşatmıyım diye yaşıyorum yoksa bir dakika bile yaşamazdım bu kirli dünyada.

1|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• Kardeş canın çok yanmış evet ama sabret hala umudumuz var hayatı ağır şartlarda erkenden olgunca yaşamışsın ben gurur duydum seninle ama pes etmezsen başarıyı elde edersin bak bunca yeteneksiz varken yeteneklerine yoğunlaş derim bu ülkenin buna ihtiyacı var.

Yanında kimse olmasa bile sen kendinlesin bu hepsinden iyi.
    Annen ile mutlu günler görmenizi dilerim öyle bir anneden güçlü bir çocuk tabi ki annen sizinle yeni bir sayfa açmış sen de başarabilirsin annen gibi örneğin var kanında var bu ama pes etme sakın kardeş.

Azim başarının anahtarı kızları da boş ver herkesin tek bir doğrusu var en hayırlısı gelsin.

0|1
    0|0
    • Neredeyse ağlatacaktın beni bu zamana kadar duyduğum en iyi sözler bunlar. Elektronik müzikle ilgileniyorum piyasa birilerinin elinde sertifika aldığım yer yönlendireceğine söz vermişti ama kendi işlerini yapanları yalakaları bir yerlere koydular hep yetenekli olanları değil. Onun dışında futbol oynuyorum yeteneğim olduğunu düşünüyorum bu zamana kadar hep geri kafalı cahil hocalara denk geldim torpilli oyuncularını oynattı çok az şans buldum ama önümüzde ki sezon daha çok çalışıcam artık futbol benim son şansım tek çıkışım. Yalnızlığa dayanamaz hale gelsemde menfaatçi, çıkarcı insanlarla takılmaktansa, sorunlarıyla kendi içine hapsolmuş kızlarla beraber olmaktansa ben ayakta durup bu zor zamanlara göğüs germeliyim. Şu yazdığın bana nasıl güç verdi anlatamam arkamda hiç destekçim yok sevgisiz büyüdüm bunun verdiği dezavantajla bazen güçsüz kalabiliyorum ama şu yazını kaydedip her zor durumumda bunu okuyacağım. Teşekkür ederim gerçek bir insanmışsın, dik dur kimse seni aşşağı çekemesin.

• Hepimizi kardeş kimse üzmesin ama senin annen var desteği duası ve gönlüyle hayat bazen kötü olsa da her gecenin sabahı var inan. Her darlığın genişliği var. Spor iyi bence de hiçbir şey yoksa youtube falan var video ile doğrudan ulaş kamuoyu oluştur bırak hocaları senin neyin eksik adaletsiz şartları eşitlemek adalettir müziğin için de geçerli bu teknolojiyi amaçlarına uygun kullan kardeş insanlardan faydalı :D Bol şanslar diliyorum istersen olur her şey

• Teşekkür ederim her şey gönlünce olsun :)

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...