Kendimden büyük insanlarla takılmayı daha çok seviyorum neden?

Yaşıtların ve bir iki yaş ufak insanlar ilgi mi çekmiyor.
Konulacak konu hep tıkanıyor genelde konuşan ben oluyorun ağızları açık vaziyette dinliyorlar ve 10 dk sonra sıkılıyolar. genelkültür, siyaset , edebiyat , yabancı ülkeler , felsefe bu konuları kendimden min 3 yaş büyük insanlarla konuşmayı daha çok seviyorum çünkü karşılık alabiliyorum

Mesela konuştuğum kızlar hep benden 3-5yaş büyük oldu yaşıtlarım çocuk gibi yok işte şu saçımı çekti , hoca bana takmış tuvalete göndermedi göstericem ona falan boşuna zaman kaybı ama büyük kızlarla ilişkiyi tam anlamıyla yaşıyorum

şimdi sorun bende mi arkadaşlar (arkadaşlar diyorum büyük olmanıza ragmen) benmi yaşıma göre davranmıyorum yoksa yaşıtlarımmı gendilerini geliştiremediler

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• Yaşla alakası yok ki kültürlü olgun insanlarla sohbet etmeyi seviyorsundur sadece, senden yaşca küçük biri de olgun olabilir aynı konulardan konuşmaktan zevk alıyordur veya senden yaşca büyük biri çocuksuda olabilir.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Evet bende. Ama büyükler demek olmaz ben genelde olgunları seçiyorum. Yaşıtlarımdan olgun olan varken daha büyük olup olgun olmayanlarda oluyor

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• kaplumbağa deden ne bilelim neden kendi isteklerin işte

0|0
    0|0
Yükleniyor...