Çok huzursuzum kendimden bile kaçiyorum yardim edin lutfen?

Psikolojim çok bozuldu artik çok yorgunum. napicam nolucam böyle ilac kullaniyorum psikiyatriste gidiyorum 18yasindayim. annem hasta tumoru var bu yil dedemi kaybettik annem çok uzuluyor dedem sahibimizdi sahipsiz kaldik gercekten once Allah sonra dedemdi bizim sahibimiz :( babam sorumsuz hayvan annemin hastaligiyla bile kesinlikle ilgilenmedi bugune kadar. çok korkuyorum annemi de kaybetmekten guclu olmaya calisiyorum ama hayati cok dusunuyorm. bir an once evlenip gitmem gerektigini dusunuyorum. sinirlerim çok bozuk hersey icimde buyuyo. darmadaginiz anne babam konusmuyor bile napicam ben artik sinirlerimin bozuklugundan cok yoruldum ya bu yasta hasta saniliyorum insanlar hasta kizina dikkat et diyorlarmis anneme :(

Güncellemeler:
Psikolojisi bozuk bir kizi kimse sevmez evlenmek istemez mi gercekci soruyorum :(

0|1
1|2

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 2

• Psikologlar biraz zor iş.

1|1
    0|0
    • Demeleri biraz kabalık ama, haksız da değiller. Tümörü varsa, pozitif yaklaşmaya çalışmanız gerek. Nasıl pozitif yaklaşılır bilmiyorsanız, bence bu konuda en iyi kitap "Özel Gereksinimli Çocuk" olmuştur okuduklarım arasında. Sizin de meyan kökü çayı tüketmenizi öneririm çünkü kandaki iltihap marjını düşürüyor. Kandaki iltihap oranı, depresyonla ilintilidir, diyorlar ki bence de öyle. Bana iyi gelmişti, emin değilim ama bence nedeni büyük olasılıkla meyan kökünün etken maddesi. Başka ne diyebilirim?; üzücü...

• Mutlu hissettirecek birine ihtiyacin var

0|0
    0|0
    • Üst kpmsumuz tasiniypr bugun yasli teyze annemin kulagina hasta kizina dikkat et demis :( insanlar hasta oldugumu dusunuyor malesef psikolojim bozuk. bu sene universite sinavina hazirlamirken dedem öldü ocakta. cok etkilendim cunku dedemdi hayatimizda tek merhametli insan koruyan kollayanimiz :( gercekten hasta miyim surekli bagiriyorum evde bir tartisma olunca

• Hangi şehirdensin

• İstanbuldayim neden sordunuz

Kızlar Ne Diyor 1

• Çevrene kırıldım ben de terbiyesizler hasta annene üzülmemişler mi? Çok ayıp..

Başınız sağ olsun Allah sabırlar versin dedelerimiz başkadır evet.

Baba sorunlu kendi haline bırakın da anne ile mutlu olun Allah'tan hayırlı nasip dile kardeş inşallah hayırlı kapın açılır başka kardeşlerin var mı o babayla üzülürüm ben de annene sahip çık inşallah şifa bulur Allah şifalar versin hasta değilsin hassassın bunu yenmek için çok çaba lazım ama önceliğin anne ve kendi mutluluğun olsun.

0|0
    0|0
    • Allah razi olsun cok tesekkur ederim. ama aile icim dahil cevrem bana hasta gozuyle bakiyor resmwn. kendimi cok kotu hissediyorum

• Hasta diyenlere siz hasta edersiniz insanı de altta kalma canım bak önce sen kendine hasta olmadığını öğret. Amin cümlemizden kardeşim kırılgan bir yapın vardır kızsın neticede ne kadar güçlü olsak da bir parça kırılgan gitmiyor o.

Güçlü dur şu hayatta kimseden fayda yok inşallah iyiler denk gelir ömrüne sen sev kendini el alem ne kadar sever gerçek mi bilemeyiz sana bir şey olmasın annenle birbirinize yetersiniz.

Yükleniyor...