İnternet üzerinden sevgili yapmak ve ciddi düşünmek sizce ne kadar doğru? Güvenebilir misiniz?

Gerçekten şu soru geçiyor sürekli aklımdan: diyelim ki biriyle tanıştınız beraber oldunuz, ona bağlandınız oda size fakat bazen başka yerlerde çevrimiçi oldugunu görürseniz bir şüpheniz olmaz mı? Güveniniz sarsılmaz mi saatlerce kalmasına rağmen? Acaba başka kızlarla da öyle konuşuyor düşüncesi oluşmaz mı sizde? İnsan gerçekten ne kadar güvenebilir ki?

0|0
5|20

En İyi Erkek Görüşü

• Dürüst adam her yerde dürüsttür ve şu da var ki ''Zamanın ortaya çıkartamayacağı hiçbir gizli karakter yoktur'' Tabi doğru ve ya yanlış zamanda çıkasını ayarlaya bilmekte tamamen sana bağlıdır. Eğer sen kendine hakim olur ve her şeyin bir yeri zamanı var düşüncesi ile hareket edersen, art niyetli bir adam bu kadar uzun zaman ve ya doğru zamana kadar bekleyemez, çünkü doğru zamandan sonra geri dönüş onun için hiç kolay olmayacaktır. Kimsenin de bunu göze alacağını sanmam. Fakat 2 kelimeye aldanıp sözlerle hareketlerin tartısını yapamazsan o zaman her türlü olumsuzluğa da hazır ol derim.

1|0
    0|0
    • Her ya da geç gerçekler ortaya çıkar diyorsun öyle mi?

• Çok teşekkür ederim gerçekten biraz olsun rahatladım herşeyi zamana bırakıcam o halde nasıl olsa ilerde herşeyi öğreniriz..

• Mutlu günler dilerim..

En İyi Kız Görüşü

• Reele taşındığı sürece bir sakınca görmüyorum ona bakarsan sanalda tanışmadığın biride saatlerce facede orda burda çevrimiçi olabilir..

1|0
    0|0
    • Reele taşımak için biraz beklememiz gerekiyor ama ister istemez o zamana kadar insan çok güvensizlik yaşıyor bunu durdurmak için bir çözüm var sence?

• Ona dile getirmem mi gerek sence yoksa düşüncelerimi kendime mi saklayım?

• Şimdilik düşüncelerini kendine sakla

Erkekler Ne Diyor 19

• İnsan yanindakine bile güvenmekte kararsız kalıyorken uzaktan çok zor olacaktır. Elbette her zaman kafanda öyle düşünceler şüpheler olacak. Buna göre hareket etmek gerekir

1|0
    0|0
    • Nasıl hareket edilir sorun orda işte? Ne yapılır böyle durumlarda?

• Kendiliğinden gelir nasıl olsa diyorsun öyle mi? Peşine düşmemek gerek

• Aynen fazla üstüne düşme rahat takıl severse sever

• Bunu yanındaki de yapar 😂😂

2|0
    0|0
  • İnternet üzerinden çok sıkı bir eleme yaparak sevgili yapabilirsiniz. Kafanızdaki soruların cevabını karşı tarafı yakından tanıyarak emin olabilirsiniz. Güven günümüzün en önemli durumu. Çok haklısınız. Güvenmezseniz azıcık bile olsa insan hayatına birini alamaz.

1|0
    0|0
    • Bunu sizce insan karşı taraftaki kişiye söylemeli mi?

• Görüşmeyi ayarladık ama sadece doğru zamanı bekliyoruz maalesef ki buna biraz daha var o zamana kadar nasıl dayanırım ki şüphelerimle?

• Şüphelerinizi o ana kadar bekleteceğinize bir an önce görüşüp sorularınız açıklığa kavuşsun derim. Nereye kadar şüpheler ile beklenir? Doğru zamanı beklemek gereksiz; adım atın.

• haklısın öyle oluyor ama güvenilecek kişilerde var tabii ciddi düşünülüyorsa o yoksa zaten hiç güvene gerek yok

1|0
    0|0
  • güvenme ;)

1|0
    0|0
  • Reale dönüşürse olabilir

1|0
    0|0
  • Kesinlikle HAYIR ! Pişman olmayın sonra ben oldum 2 kere

1|0
    0|0
  • Yakınındaki adamlar neler neler yapıyor ruhun duymuyor

1|0
    0|0
  • Sanalda evlenen çiftler var tabiki güven sorunu oluşur ve bunu çözmek kolay değildir

1|0
    0|0
    • Nasıl çözülür peki sence?

• Telefonlarda görüşmeler zaten ayrı ama yinede yalan söylüyor düşüncesi olmaz mı? Ve evet buluşarak herşey düzelir o güven sorunu biraz olsun azalır..

• Illa ki olur normalde tanıdıgimiz insana güvenemiyoruz ki sanalda güvenelim

• Çoğu saçma olmakla beraber bazen aralarında iyiler çıkar mutlaka

1|0
    0|0
  • ben internette takılıyorsam benim gibileri de takılıyordur.

1|0
    0|0
  • güveniliri bulduktan sonra sıkıntı yok

0|0
    0|0
  • Güvenmedikten sonra sevgili olmanin ne anlami var

0|0
    0|0
  • İnternetten birine asla güvenmem

0|0
    0|0
    • Neden sence?

• Gördüğüm hiçbişeyden korkmam ben ama görmediklerim beni rahatsız eder işin özeti bu. Görmediğim bilmediğim biri benim için tehlikedir.

• isterdim bir sevgilim olsun onu mutlu etmek için elimden geleni yapayım
    çok isterdim

0|0
    0|0
  • sadece sanal takılacaksan güzel

0|0
    0|0
    • Sanaldan tanışırsam gerçekten o kişiyle görüşmek isterim ekranın arkasındaki kişi de bir insan sonuçta kiminle konuştuğunu görmek ister insan hele sevgili olursa daha çok ister..

• o zaman yaşa

• %50 flan

0|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 4

• Dışarda tanıştığı kişiler içinde aynı düşüncede bulunabilir bir insan.
    Hiçbir farkı olduğunu düşünmüyorun sanaldakiler de dışarıdaki insanlar zaten ayrı bir dünya degil 😂

2|0
    0|0
  • Ya şurda yüz yüze tanıdıgın adamin bile bir sure sonra degisik huyları cikiyor internette tanidigin adami nasil guvenirsin. Evlilik karari almak kolay bir sey degil internet ortami cok yaniltici

1|0
    0|0
  • Hepsi sans eseri bazen iyi insanlar cikar bazen kotu insanlar... guvenmek evet cok zor

1|0
    0|0
    • Bazen yakınlarımızdaki insanlara güvenmekte zorlanıyoruz internetten daha çok zor..

• Aynen ben kolay kolay guvenende bur kiz degilim

• selam tanistim 6 aydirda tanisik guveniyorum...

1|0
    0|0
    • Gerçeği söylediğini nasıl biliyorsun peki?

• İnsan alışıyor mu diyorsun? Peki hiç buluştunuz mu? Kusura bakma baya soru soruyorum ama kafama çok takılıyor

• bana yaz bura yazma her seyi anlatim sana

Yükleniyor...