Radiohead etkinliğinde mekanı basıp küfür edip döven adam hakkında ne düşünüyorsunuz?

Yemin ederim sinirlerim oynadı kriz geçirdim evde şu ülkenin haline bak birtane koreli tamam sakin ol sakin ol demiş onada indirmiş bitane kafasına küfür etmiş pislikk böyle müslümanlarında orucu da ramazanı da yerin diibne batsın allah kahretsin ülkemizin haline bak turizm de biter kimsede gelmez buraya bidaha allahın pis müslümanları yobaz müslümanlar!!!

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• Motörhead etkinliği falan olsaydı görürdüm ben onları. Radiohead dinleyecek naif insanlara nasıl öfkeyle yaklaşılır anlamıyorum lol

0|1
    0|0
    • İnşallah bize denk gelir birgün:D

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• Kötülerde ki cesaret iyilerde olsa dünya daha yaşanır bir yer olabilirdi.2 3 tane davara karşı kendini koruyamayan insanlar bir yandan üzülüyorum bir yandan ayıplıyorum onları bir güzel dövemedikleri için.

0|0
    0|0
    • Saygılı insanlar işte saygı bunlar gibi yobaz müslüman değil onlar ileri kafalı amınakodum şu türkiye kadar lanet iğernç bir ülke görmedim turizm de bitti hiç bir bok yok bu ülkede

• Aynen kardeşim bende turizm sektöründeyim söylediklerine katılıyorum. Madem çok inançlısın içeride kimsenin görmeyeceği şekilde içki içeni değil, ben müalümanım deyip içerisi bomboşken hava sıcak diye dışarıya masa attırıp kahvaltı yqpanlara ses yükseltsenize? kardeşim toplum işte şeref yokaunu Ahlaksız toplum

• Ya zaten içki içiyolar diye içeri giriyor ağzına 1000 ton küfür :D Bide turistlere acıdım onlara gavur diyolar bizimkiler de onlar kadar saygılı medeni dürüst toplum var mı? Adamlra tertemiz burdaki kıçı kırık müslümanlar gibi değiller bilader çok kötü sinirim bozuldu artık bu ülkede 4 saniye bile durmak istemiyom!!

• Merhaba İrana hoşgeldiniz. Beyni küçük bu arkadaşların. Hepsini gömeceğiz merak etme.

0|0
    0|0
    • :( Çok üzüldüm dün ağlayacaktım adamlar o kadar saftı ki okadar acınası baktılar ki durun yapmayın demişler sakin olun falan onun kafasına indirip küfür etmiş bu ülkeden gidicem ben

• Aman sakın gelme sakın!

• Gelmem zaten gelirsem yaşayamam

• ülke cehaletten kurtulamayacak galiba
    ben ümidi kestim

0|0
    0|0
    • Bilader ben bu ülkeden kaçıp gidecem dün ağlayacaktım adamlrın haline bu ne hal!!

• fırsatım olsa 1 dk durmam 😂

Yükleniyor...