Bir adamın serikatil olduğunu biliyorum şikayet kısmı biraz karışık?

Bu serikatil beni röntgenledi ama ben sikayet etmedim beni ikna etti sonra aklim basima geldi sikayet ettim bu sefer ailem oyle bisey yok sen uyduruyorsun dedi ve sikayeti geri cektim ama adam hala oldurmeye devam ediyor ve ben nasil. sikayet edebilirim bilmiyorum. sahitler var ama konusmuycaklar yinede herne olursa olsun diyip sikayette bulunmalimiyim? Duzgun cevap verene detayli anlatabilirim

0|1
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• Polise git... Savcılığa bile başvurmaksızın sizin peşinizi bırakmayacaklardır. Bölge cumhuriyet savcılığın karşısına, bir polis aracıyla götürüleceksinizindir, cumhuriyet savcısı da başka savcılarla ve tutanaklarla sımsıkı bu işin peşine devam edecek. Şikâyet böyle.

1|1
    0|0
    • Karakola gittim delil yoksa supheyle hareket edemem dedi.. cinayet subesindeki polislerle gorustum.. dedi ki rontgenci olduguna dair bir kanit olursa o zaman suclamalari kabul edebilirler dedi.. daha savciya serikatil meselesini acmadim... savci ne kadar ciddiye alir bilmem.. ben hukuk okuyup gidrsem ve akil saglim yerinde raporu alirsam dha etkili olur diye dusunuyorum ne dersiniz

• "10 yıl"ı birkaç yerdeki fikirlerimi derleyerek ben söyledim.

• Ben yapabiliceklerimi yapiyim da gerisi boş.. 10 yil oldugunu sanmiyorum

En İyi Kız Görüşü

• Elinde delil varsa polise git.

0|0
    0|0
    • Elimde sadece taniklar var beni rontgenledigine dair.. bide beni tanimamazliktan geliyor ama twitter yazismasi var oda bir delil baska bir delil yok taniklar konusur mu velli degil zaten en erken 5 yila sikayet edebilirim.

• İçinize atmazsanız, hayattan haz almaya vakit kalmaz. :) :)

• Karisi duysun en azindan o tedbir alsin... icime atmayi dneedim ona yasamak denmiyor baskalarinin aci ie olmesine vesile olmaya yasmak denmiyor

Erkekler Ne Diyor 9

• Seri katil olduğuna nasıl eminsin?

0|0
    0|0
    • Kendisi dedi rontgencilik kotu gecmis ve bir arkadsima birini oldurduguni solemis sonra devami geldi demis ama bunu dedigini arkadssim red ediyor pislik arkadasim ben hukuk okuyup kendimi guvenceye aldiktan sonra bas etmeyi dusunuyorum zaman gecerse daha iyi olur ayaklarim saglam yere bastiktan. sonra bisi yapamazlar... adamda cok zeki ayrica

• Adam adli tipci bir rontgenci... katil opma olasiligi cok yuksek hatta ben oegut icin calistigini dusunuyorum ama oyleyse zaten yapacak bisiyim yok... ben cok. dusundum o ihtimalleri... sikayett dilekcemde belirtileri ve bana katil oldugunu soledigini soliycem bunu savci dikkate alicaktir bence

• Sivrisinek katili mi?

0|0
    0|0
  • Polise git ya onu hapse atsinlar ya da seni ruh ve sinir hastalıkları hastanesine :S

0|0
    0|0
  • Adamın seri katil olduğunu bir tek sen biliyorsun, öldürmeye devam ettiğini biliyorsun ama bir tek sen biliyorsun.

Bak ne yap biliyor musun sağ üstte bir çarpı var ona bas.

0|1
    0|0
    • Niyeymiş sikayet edicem ben onu agizna siccam ondan korkan onun gibi olsun...

• Şizofreni hastalığı ile ilgilenir misin?

• Kimliginin gizli kalmasini istedigini belirtebilirsin, sikayet et.

0|0
    0|0
    • Ben onuda dusundum... ama adamin evine serikatil olduguna dair sikayet gittine dair belge gidicek birde bisey bulma ihtimalleri cok dusuk adam pro 😬adli tipci... rontgencilil olayina dair sadece tanik delilim var onlarda konusmuyorlar o kadar serefsizler ki korkularindan yeminler ediyorlar... ama ben bu isle tamamen gunahsal boyutta arinmak icin elimden geleni yaomaliyim ne pahasina olursa olsun yani benim basima bu yuzden kotu seyler gelirse iste o zaman o adamin gozlerini oyarim...

• Cevap yok mu

• Sen en iyisi bana getir ben ona sıkayım dünya bir pislikten daha arınır he :D

0|0
    0|0
    • Ben issiz kalmayi goze alsam gozlerini oyucam zaten ama ailem cooook uzulur coook 😢 sikayet ettigimde bile benim icin uzulduker o kadar ama yapacak bisi yok

• nasıl gördünki

• Neyse

• cool story bro

0|0
    0|0
  • burası türkiye kötü olan kazanıyor

0|0
    0|0
  • Bence bu düzeni katile şikayet et.

0|0
    0|0
    • Offf adasdasdas katile sikayet etsem napar acaba 😀

• Kafasını hafifçe sana döndürür ve ben neden katil oldum sanıyorsun? der. :D

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...