Babam mı haklı ben mi😒😓😳😐😕😥😏😶?

Adam babalar gününde bile olay yani😏😕😒 Sabahtan dışarı çıkmam gerekiyordu anca akşam eve döneceğim çıkmadan kutlayayım dedim. Baktım yatakta ama uyumuyor gülerek babalar gününü güzelce kutladım. Verdiği cevap elimi öpmemek için böyle yaptın değil mi oldu. Zaten 3 aydır konuşmuyorum pek bari bugün insan gibi gideyim dedim yaranamadım. Seni adam gibi kutlayan da kabahat dedim çıktım gittim. Adam tam bir aksi değil mi haksız mıyım?

1|0
6|16

En İyi Erkek Görüşü

• Gülerek kutlama mi olur sadece sozle.. Sarilacaksin elini öpeceksin..

0|0
    0|0
    • Zaten hediyesini almaya gidiyordum. Yatıyor diye kaldırmadım. Gelince kutlayacaktım.

• Hediyesini al git durumu anlat.. Saril op elini.. Gene de yanlış anlarsa en azindan senin ıçin rahat olur.. Haklı haksız farketmez. Anne Babalar iyi sağlıklı olsun da evlatlar varsın haksiz olsun. Bol şans:)

• Çok bekler. Sırf annemin hatrına yapcam sildim ben onu.

En İyi Kız Görüşü

• gülerek kutlamak başka elini öpmek başka, sen saygı duymuyorsun kanımca

0|0
    0|0
    • Hediyesini almaya çıktım. Dönünce adam gibi kutlayacaktım yanlış anlamasın diye çıkarken de kutladım. Dinlemeden saldırdı.

Erkekler Ne Diyor 15

• Kaç yaşında baban bilmiyorum ama demek ki yaşlı olduğunu kabullenmiş ve senin de ufak olmanın etkisiyle elini öpmeni istemiş olabilir. Mesela benim babam el öpülmesinden hiç haz etmez. İnsanına göre değişir bu yani. Huysuzluk yapmamış bence bu açıdan bakarsak. Sonuçta da o senin baban ayrıca ona böyle kızgın olma :)

0|0
    0|0
  • Sen haklısın tamamen. Sabrın bol olsun.

0|0
    0|0
  • Abartıyorsun

0|0
    0|0
  • baba haklıdır. d

0|0
    0|0
  • Ateşe körükle gitmesi yanlış ama sonuçta o senin baban...

0|0
    0|0
  • yine de deme öyle şeyler babana

0|0
    0|0
  • Illa babalar gününde konuşuyosan zaten problem var sende :D

0|0
    0|0
  • elini öpsen ağzına mı yapışıyo?

0|0
    0|0
    • Zaten hediyesini almaya gidiyordum. Yatıyor diye kaldırmak istemedim gelince kutlayacaktım.

• Onu bana saldırmadan önce düşünecekti.

• ortada bir saldırı falan yok. kaldı ki bugün de saldırıverse ne olur?

Baban ölüp gittiğinde; babaaaeeeaa diye salya akıtırken hatırlarsın bugünü ama kalp kırıklığının hakkı ödenmez.

• Sen babana kotu davranmakla hatalisin. baban olmasaydi sen bir hicdin

0|0
    0|0
  • Profilinde kiz sen olduğuna eminmisin 😄

0|0
    0|0
  • Baban sonuçta haksızda olsa sen alttan al 😊

0|0
    0|0
  • Kim bilir ne yapmissnki senden sogumus

0|0
    0|0
    • O bana el kaldırıp küfür etti. Bu soruyu bana sorma bence.

• Hayır namussuzluk yapmadım hırsızlık yapmadım onu andropoz tripleriyle uğraşamam.

• O senin baban ama niye ustelemiyorsn dana hic mi ilgi vermiyor yadda hicmi sewgisi yok benim bildgm kizlar en cok babalarina düş kun olurlar

• Anne olunca anlarsın

0|0
    0|0
  • baban takıntılı herşeye

0|0
    0|0
  • Herkese ne olmuş böyle. Artık insanımızı tanıyamaz durumdayım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

Yükleniyor...