Erkekler cevap lütfen?

arkadaslarla geziyoruz 4 kisiyız ikisi sevgili ayrı geziyo onlar bende bir cocukla geziyorum. arabadan indi sevgili olanlar sonra çocuk bana iltifat falan etti saçın çok güzel dedi. tokalaşma ayağına falan elimi tuttu yakın falan davrandı ben geçiştirdim konuyu hemen sonra ayrılıyoruz kendine çok iyi bak tamam mı falan dedi yine elimi tuttu tokalaşmak ayağına ne oluyo anlamadım? Yemek yerken falan da sürekli beni izliyodu sürekli 5 saat kadar gezdik bir dakika yalnız bırakmadı.

0|0
1|12

En İyi Erkek Görüşü

• Bu kız milleti cidden düşünemiyor diyordum tescilledin bu durumu. Tabii genelleme yapmamak da lazım akıllı olanlar kusura bakmasın. Biraz düşün tanımadığın bir çocuk senden bu cesareti alıp sana yaklaşabiliyorsa seni elde etmek istiyor demektir. Aşk falan yok ortada istek var seni istiyor. Bunda anlayamayacak ne var? Ayrıca sen de ona izin verdiğin için cesaretini alıp sana böyle yapıyor.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 11

• eee diğer ikisi çift ise çocuk ne yapsın.
    hem bu ne yobazlık canım, el tutmak bahanesiyle ne demek, tokalaşmayalım mı?

0|0
    0|0
  • iyimisin hoş musun diye merak etmiş ada. siz de hemen kötü düşünüyosunuz canııım :)

Allah akıl fikir versin

0|0
    0|0
  • seni zikmek istiyor anlasana gerzük

0|1
    0|0
  • E klasik , onun erkek arkadaşı senle yapmaya çalışıyorlar maksat siz yalnız kalmayın, yani bunu sende biliyorsun da ne diye sordun ben onu anlamadım

0|0
    0|0
  • Ay kesin aşık

0|1
    0|0
  • O çocuk sana yazıyo..

0|0
    0|0
  • Adam vurulmuş sana :D

0|0
    0|0
  • Sana göz koymuş ılık neyini anlamıyosun.

0|0
    0|0
  • sana yazıo

0|0
    0|0
  • Bişey sormamışsın ama çocuk senden hoşlanmış ve ilgisini belirtmiş.

0|0
    0|0
  • Digerleri seni cocuga pazarlamis... hala anlamadinmi. Ne kazmasin sen yaa

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...