Urfalılar Bach, Mozart, Vivaldi dinleyemez mi?

Johann Sebastian Bach, Wolfgang Amadeus Mozart, Antonio Vivaldi gibi müzisyenleri dinleyen biriyim fakat çevremden çok fazla tepki görüyorum Urfadan gelip bunlarımı dinliyosun, sizin Urfada bunları tanıyan var mı gibi alay edici cümlelerle karşılaşıyorum genel olarak Doğu ve Güneydoğu bölgeleri neden küçük görülür?

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• O cümleleri kuran net beyinsizdir

1|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Ferhat gocer ve tenor vardi sisman ikiside urfali ve urfanin topragina kurbanolsun o hiyartolar sallaaa

0|1
    0|0
    • eyvallah kardeşim keşke herkes sizler gibi düşünebilse

Kızlar Ne Diyor 2

• Insanlar dalga gecmeye yer ararlar kardesim.

0|2
    0|0
    • iyi de neden özelikle bizim yöremizle kültürümüzle örf ve geleneklerimizle dalga geçiliyor

• güzel yorumların için teşekkürler keşke herkes sizler gibi düşünebilse

• Ne alaka ben de kapaliyim ve metal dinliyorum diye şaşırıyorlar. Sıkıldım su kalıplardan

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Dinler

0|1
    0|0
  • kazancı bedihi bilmeyen sevmeyen. dünya klasik müziğinden anlayamaz. sadece özentidirler

0|0
    0|0
    • kazancı bedihi bilmiyorum demedim kardeş sazan gibi atlama hemen :)

• kazancı bedih, ibrahim tatlıses, ferhat göçer, müslüm gürses, ahmet özhan, ferhat güzel, şivan perver, halil kendirli vs vs sayamacağın kadar isim var urfa doğumlu sanatçılar olarak ama sen soruyu anlamadan tek bildiğin isim kazancı bedihle direk soruya bodoslama dalıyosun :)

• senle tartışmayacağım ama bir nörolojiye görünürsen senin için iyi olacak beynin fonksiyonunu kaybetmiş söylenenleri algılayamıyosun öğrendiğin 2-3 kelime papağan gibi tekrarlayıp duruyosun tanıdık isimler var gidersen yardımcı oluruz ;)

Yükleniyor...