Neden herkes Turklerden nefret ediyor?

Ulke de yaşayan devsirme comarlar yuzunden herkes Turklerden genel olarak nefret ediyor. Bazen diyorum keske orta dogu da dogmasaydim diye. Bu nasil bir sanssizlik arkadas ya.. Neden Turkler hicbir zaman sevilmemistir? Osmanli desen melez bir aile imparatorluguydu.. Ee, baska ne yaptik biz adamlara daha once? At gozlugunu cikarinca gercekten insanin agrina gidiyor. Kavga ettigim insanlar cumlelerinin sonuna "Turk" kelimesini ekliyor. Ilginc..

1|0
3|17

En İyi Erkek Görüşü

• Bu atatürkçü tiplerde pipiye sürülecek akıl yok. Osmanlı devleti Şu an senin burda bu topraklarda yaşama sebebin aptal. Ki Allah bilir sen türk bilr değilsindir devşirme olabilirsin köken olarak. Türkler o beğenmediğin orta asyadan buraya gelme. Bir başka konu cani bir toplum artık hergün kadın cinayetlerini isleyen suriyeliler dimi. Birde kısa tarihi vesika.. padişah orhan beydir. O dönem bizans imparatorluk ortağı kantakuzen baskılar sonucu tahttan uzaklaştırılırken yaptığı işleri savunmak için türklerle olan münsabetini anlatırken türk kelimesini asla kunlanmıyor barbarlar diyor. (Kaynak,:halil inalcık) Yani türklere barbar lakabı şimdi değil avrupa hun türkleri zamanından söylenir. Anladın mı kezo

0|0
    0|0
    • Türkmenim ben beyinsiz. Ben Turkluge mi laf attim be comar? Sanki ben cok istiyorum bu topraklar da yasamayi. Yunanistan adalarini isgal ediyor, Isid kilisin bolgelerini isgal etmis sen burada bana kafatascilik yapiyorsun. Osmanliyi filan. et. Ne oldum degil, ne olacagim de. Ulkenin su an ki halini gormuyor musun? Ulkenin dis politikasini?

• Ulan comar. Evet sizin o medya bunlari yansitmiyor iste. Milletin haberi bile yok. Orada yasayan arkadaslarim var da biliyoruz herhalde. Gerizekali herif.

• Bunlar yunan dölü diyorumda inanmıyorlar. Kezo öyle bişey öylsaydı israil gazetesi sözcü hergün haber yapardı. Anladın canım kardeşim

En İyi Kız Görüşü

• Medeniyet yok, hoşgörü yok Türk insanın da. Gayet normal değil mi sence de?

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Kuyruk acıları var, çünkü Türklere karşı kazandıkları bikaç küçük savaş dışında zaferleri yok. Rönesans olup da adamlar bizim 500 yıl önümüze geçene kadar her konuda üstündük ve adamları eziyoduk. Onlar aşırı güçlüyken ve bizi öldürecekken de Atatürk çıktı ve bizi kurtarıp onlara kim olduğumuzu bidaha gösterdi. Bide günümüzde ülkenin AKP ve HDP seçmeni kesim (neredeyse %60) çomar, mal, boş, beyinsiz, otistik. Bu adamların yaptığı şeyler bizi de öyle gösteriyo.

0|0
    0|0
    • @marmoulek. yunan dolleri diyor bir de bak sen bademciye... Sen git onu padisahlarinin analarina sor. Sor bakalim. Chpli diyor bir de. Bir maydanoz bildigin yok. Hayatinda hic dunya gormemis akp li comar yoruk seni...

• Tayyibin yanina yaklasabilir misin la sen at çükü :D sen git anitkabire domal :D

• @Marmoulek ne kadar boş bir köpek olduğunu bu kadar belli etmeyeydin iyiydi. Sanırım engelleyeceğim 2. köpek olmak hoşuna gider. Göt kılı, haddini bil orda kal çok konuşma.

• türkler nefret ediliyorsa bunun sebebi halen türklerin kabahat işleyip farkında olmamaları kabahat işleyip bunu destekler sonra biz ne yaptık niye bizden nefret ediyorlar diye sormazlarmı çok garip zaten farkında olsanız türklerden nefret edilmeyecekti çok şey yaptınız daha ne yapabilirsinizki

0|0
    0|0
  • Türkler dünyaya hükmetti de o yüzden.. hangi ülkeye gittiysem türklerden korkmuşlardır osmanlıdan yanii mutlaka ülkelerinde türklerle ilgili bir yapı vardır. Korkudan dolayı nefret var yanii anlıycagın. Osmanlı rahat durmamışki sefer üstüne sefer yapmış bizden nefret etmiiceklerde kimden edecekler papua yeni ginelilerdenmi?

0|0
    0|0
  • Demek ki zamanın da iyi koymuş bu ülke. Biraz tarih okusan az çok görürsün. Elbet türk olarak zihniyet olarak eksikleri çok türk halkının yüceltmiyorum ama direniş açısından en güçlü ülke olarak tanımlanır kiminin de işine gelmez.

0|0
    0|0
  • osmanlıyı devlet olarak düşün hanedan olarak slav kadınlarla evlenmiş olabilirler ama türk lerde baba soyuna bakılır bu gun kuzey afrıkadan balkanlara kafkaslara türk izine rastladığın heryerde osmanlının mührü vardır bişeyi bilerek konuşun

0|0
    0|0
  • bencede ilginç.

0|0
    0|0
  • Her pislik bunlarda

0|0
    0|0
  • Yediremiyorlar heralde

0|0
    0|0
  • Türkler Olarak o gavurları memleketten kovduk topraklarımızı vermedik o yüzden zoruna gitmiştir kansızların. Dünyanın en güzel şeyi Türk olmak ve Atatürk gibi bir önderimizin olması😉

0|0
    0|0
  • Attila sağ olsun 😎

0|0
    0|0
  • kanında var gevşeklik

1|0
    0|0
  • bizi çekemiyorlar çünkü gücümüz zorlarına gidiyor

0|0
    0|0
  • Türklerden nefret edenın alnını karışlarım 😂😂😂

0|0
    0|0
  • Zamanında çok koyduk onun acısı var herkeste

0|0
    0|0
  • Onların sorunu

0|0
    0|0
  • Sabahın 7.30'unda rüyana türklermi girdi abla? ilginç...

0|0
    0|0
    • Hayir az once Skype'da bir Ingiliz ile kavga ettim. Yeterli mi?

• ee nolmuş yani p*zevenkler cünüp geziyo sende muhataba alıyon adamları Valla tuhafsın abla ha. iyice değiştin sen. eski haline dön lütfen...

Kızlar Ne Diyor 2

• Türkler tarih boyunca barbar gibi davrandığı içindir. Maalesef ki atalarımızın bize yaptığı iyilik pek yok. Geçmişimiz savaslarla Osmanlı ıvır ziviriyla dolu. Tarih bizi sadece Atatürk ile tanısa farklı bakardı

0|1
    0|0
    • binlerce yıllık tarihimiz var ne anlatıyosun sen eşcinsel

• @OnrKN onlardan da haberim var hiç Merak etme bu yüzden geçmişimiz ve Osmanlı dedim dikkat edersen. Devletin bekasi mekasi olamaz bu şekilde insanlık dışı bişey bu. Neyse uzatma istersen

• sen uzatma tamam

• Cevabı tarihte saklı

0|0
    0|0
Yükleniyor...