Kapat

Mutlu hissettirecek şey nedir?

Neyse ki şu saatte en az okuyucuya ulaşacaktır kimseyi yormak istemem..

Kendinizi mutsuz çaresiz hissettiniz mi hiç?
Ben hissetmedim.. Hatta en son ne zaman duggusal anlamda bir şey hissettim hatırlamıyorum..

Öyle mübalağa için değil.. Cidden sahiden..
Fena halde baydım ki burda birileriyle konuşmak.. Dertleşmek.. Hatta polyannacılık oynayıp birilerine umut vermeye çalışmak kötü hissetmemesi gerektiğini anlatmak acılarımı sancılarımı ağrılarımı uyusukluklarımı göz ardı etmemi sağlıyor.. İnsanların mutlu olmasını isteyen bunun için bir çok şey yapacak biriyim... İnsanlığa değer veriyorum..

Uzun bir süreç geçiriyorum.. Gerçek olmayan görüntüler kabuslar ve hayallerle yaşamak yoruyor.. Ne zaman yalandan da olsa gülmeyi bıraksam cidden yıkılıyorum.. Fiziksel olmasalar duygusal ve psikolojik olarak çöktüm..

En kötüsü de surda sırf 2 güzel sohbet için bulunuyorken gelip gereksizlerin yargılamaya kalkması.. Şu siteden fiziksel duygusal beklentinin bu denli fazla olması herkesi bir yapmaz açıkçası umrumda değil tüm beklentiler.. Ki zaten duygusal ve cinsel anlamda bir o kadar hissiz bir o kadar isteksizim..

Tek isteğim cidden hissedebilmek.. Bir nebze olsun mutluluğu huzuru sevgiyi sevmeyi arkadaşlığı aileyi.. Her şeyi.. Çıkarıp tüm maskeleri kendim olarak hissetmek herşeyi..

Arkadaş ve kızlardan yana yalnız değilim.. Hatta istediğimden bile fazlasına sahibim.. Ama mutlu değilim.. Saatlerce şu içip tat alamamak ve hala susuz olmak gibi..

1|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• Sana değerli hissettirecek insanlar olmamış hayatında belki

0|0
    0|0
  • Dua namaz 💕

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...