Diğer insanlara nasıl yardım edebilirim?

Ülkemizde veya dünya üzerinde her gün milyonlarca kişinin aç olması, Suriyeli ailelerin durumu, üniversitede para sıkıntısı çeken öğrenciler, parasızlık yüzünden tedavi olamayan insanlar vs. vs. Bu ve benzeri durumlar beni çok etkiliyor ileride inşallah para sahibi olursam insanlara yarım etmek istiyorum sizce nasıl yapabilirim bunu?

1|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• Vakıf kurabilirsin kardeş gönüllülerden oluşan ve şeffaf yönetim anlayışı olan gelir gider karnesi şeffaf olan bağlantılı olacak kişiler gerçek ihtiyaç sahiplerini gizli kılıkta tespit etmeli ki bu en önemli kısmı biz bir akrabaya yardım istemiştik bir dernek adı battı neyse de aç çocuklara acımadı geçtiler işte böyle adam seçenler yerine gerçek ihtiyacı olanlara yardım edebilecek gerçekten iyi yüreklilerle amacına ulaşırsın.

Öğretmenler ve askerler de yardımcı olabilir kökenleri bu olanlar da işe yarar bu organizasyonda.

Bir asker emeklisi vardı ilçemde başka bir şehirde buralı herkese o evinde yemekler yedirirdi herkes de saygıyla anar işte sen de yeter ki iste çok güzel gönüller var yardımcı olurlar Allah da kolaylığını verir. Allah sana sen kullara işte bu gerçek zenginliğin amacı.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Yardim dernegine uye olabilirsin belki

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• yardim kuruluslari acarak diger insanlrdan yardim topluyarak ve sende okuyup meslegin basarili olarak kazancinin büyük kismini vakifa yatirarak karsiliginda hicbirsey beklemerek hatta ettigin yardimlari onlar bilmiyerek

0|1
    0|0
Yükleniyor...