Birinin size iltifat ettiği zaman ne cevap veriyorsunuz?

Birisi size iltifat ettiğinde ne cevap veriyorsunuz. Birde şöyle bir sorum olucak birisi iltifat ettiğinde yakısıklı güzel anlamında iyi hissetmemek neden kaynaklanıyor:) bu sözleri cok duymaktan mıdır yoksa çirkin olduğunu düşünmekten midir?

0|0
16|5

En İyi Kız Görüşü

• Emojilerle ifade ederim ya çünkü biri bana güzelsin diyince ona nie teşekkür ediyimki nezaketsizlikten değil de sey gibi Imm bulamadım ama emojiler candır özl. iltifat alınca emoji budur👉🙈
    😂😂

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 15

• iltifattan hoşlanmıyorum ama nezaketen teşekkür ediyorum

0|0
    0|0
  • Teşekkür ederim :)

0|0
    0|0
  • Kimin söylediğine bağlı olarak cevabım değişiyor

0|0
    0|0
  • Gecistiryorum.. o senin güzelliğin diyorum.. bugün pırasa yedim ondandir diyorum.. değişiyor yani
    Kendimi güzel bulmuyorum ben o yüzden iyi de hissetmem, içimden de yalana gerek yok diye düşünürüm

0|0
    0|0
  • O cumleden sonra insan diken üstünde oturuyormuş gibi oluyor bir çekinme geliyor iltifat eden kişinin sanki iltifat tan sonra senin hareketlerine baktığını sanıp bir çekinme oluyor

0|1
    0|0
  • Çok samimi değilsem inandırıcı gelmiyor ve nezaketen Teşekkür ederim 😊 diyorum. Samimi olduğum insanlar zaten biliyor nasıl tepki vereceğimi.

0|0
    0|0
    • Ben alısık degilim böyle seylere duyunca bişey demiyorum😀

• Ben de beklemiyordum çok varmış :-D ben de bir tuhaflık var sanıyordum Hatta :-D

• Hahah normalmişiz artık uyuyabiliriz 😀

• utanıyorum ben yaa

0|0
    0|0
  • Küfür ediyorum? sence?

0|0
    0|0
    • Neden küfür

• iltifat edenler keko olunca küfür ediyor ama yakışıklı hafifde maddiyatlı kesimden olunca kendinden geçiyor

• @Beromen Olmayan aklınla kendince bir yorum getirmeseydin keşke be kardeşim, ben sorunun mantıksızlığına dikkat çektim, biri iltifat edince teşekkür edilir küfür edicek halim yok ya? demeye çalıştım adam gelmiş ıltıfıt ıdınlır kıkı ılıncı kıfır ıdıyır ımı yıkısıklı hıfıftı mıddıyıtlı kısımdın ılıncı kındındın gıcıyır diyor, yahu sen benim hayatımda hıcbır mok bilmeden ne sallıyorsun oturma organından maddi durumumuz gayet yerinde ve kimsenin maddiyatındada gözüm olmadı ağq saIağı hemen hikaye masal uydurmayın millet hakkında

• Hiç sevmem iltifatı sahte gelir bana bu yüzden anında sustururum iltifat edeni

0|0
    0|0
  • Donakalıyorum

0|0
    0|0
  • Tişikirlir 🙈

0|0
    0|0
  • Teşekkür ediyorum , hoşuma gitmiyor çünkü yalakalık olduğu belli

0|0
    0|0
  • Tesekkur ederim

0|0
    0|0
  • Tesekkur ederim

0|0
    0|0
  • Kim olursa olsun utanarak teşekkür ederim genelde :)

0|0
    0|0
    • Sen oxford da mı okuyordun birine benzettim galiba 😂 Baska bir üyeligin varmıydı

• Başka bir üyeliğim vardı ama oxford'a filan okumuyorum

Erkekler Ne Diyor 4

• Tersliyorum bro

0|0
    0|0
  • Tessekkur rdiyorum

0|0
    0|0
  • Kimse etmiyo ki asjds

0|0
    0|0
  • Pek takmiyorm soyleyen kisoye bagli