Yavru ördeğim benden ayrılmıyor?

Arkadaşlar ya bugün yavru ördek aldım. Ördekleri çok severim 😄 gündüzleri iyi hoş ama gece benden ayrılmıyor kutusuna koyuyorum bas bas ağlıyor. Evdekiler beni de onu da kovacak 😄 yanimda uyumak istiyor ezerim diye de korkuyorum deneyimi olan var mi?

Güncellemeler:
Ördeğimi dün gece çok ağladığından dolayı yanıma aldım. Nasıl olduysa boğularak ölmüş sanırım benim yüzümden. Çok vicdan azabı çekiyorum...

0|1
2|13

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Üstüne ince ama sıcak tutacak bir şey örtebilirsin, ya da kafasını elinle oksarsan uyuyakalir zaten sonra bir süre uyuyabilirsin. Ben de ordegimi ilk aldığımda gece uyuyamamistim :)

1|0
    0|0
    • Çok teşekkürler telefonla ilgilenmeme bile izin vermiyor beyefendi 😄 evlat gibi göruyorum yahu kıyamıyorum. Yalnız büyük vicdn azabı çektim umarım bir zarar vermem

• Hasta mıydı acaba

• Olması muhtemel, çünkü dediğim gibi çok kötü şartlar altında büyütülüp satılıyor. Neyse basın mi sağ olsun denilir ne denilir bilemedim, çok üzme kendini senin bir suçun yok :/

Erkekler Ne Diyor 12

• Çok normal ördek seni annesi zannediyor yavru ördekler annelerine bağımlı yaşarlar bir süre yanından ayırma

1|0
    0|0
    • Ayy bende onu yavrum gibi görüyorum napalim katlanicaz

• O şimdi bebek gibi bebekler nasıl sakinleşmek için anne kokusu isterse o da sakinleşmek için seni görmek istiyor annesi çocuğunu yanından ayırma ağlar sonra

• Basımlama gerçekleşmiş, yavru ördekler küçüklüklerinde hareket eden gördükleri canlının peşinden giderler ve bir ömür onu takip etmek isterler.

0|0
    0|0
  • Kısa sürede güzel bir kümes bulmaya bak. Bende besledim ayrılmıyor senle yatacak mecburen arada bir suya koy ki yüzsüz. Yeşillik çok verme ishal yapar. 2 ay beklersin sonrasında evde attığı her adımda s. cacak :D arkasında izler bırakacak :D ben 2 ay bakabildim sonrasında bir kümese verdim. Temizlerim ederim felan deme baş edilmiyor ve çok pis kokuyor pisliği :D

0|0
    0|0
  • Kucukken benim bir civciv vardir. Kendisi bahcede. Ne zaman disara ciksa hemen bana kosuyordur. Bide ben oturunca bacagina zipliyor ve bacaginda oturuyordur. Cok ozledim o ani.

0|0
    0|0
  • Seni annesi sanıyor

0|0
    0|0
  • annesi sanıyodur seni

0|0
    0|0
  • ördekler insancıldır

0|0
    0|0
  • seni annesi sanıyor oyuzden yanında yatmak istiyor dikkat et süt içmek istemesin :)))

0|0
    0|0
  • Sat gitsin 😄

0|0
    0|0
  • ayrılık şart

0|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 1

• Hayvan annesini istiyo oda bebek sonuçta

1|0
    0|0
Yükleniyor...