İnsan Aşktan delirmi?

Bundan yaklaşık 10 sene önce biriyle tanistim. İşyeri yakın bir yerde. Yerde mekanik, eski eşyalar satan bir adamdı. Normal değildi. Sonra konu nasıl açıldiysa bir sevgilisi olmuş. Yurt dışına gitmis. Sonra bu boyle tuhaf biri olmuş güya tabi belki akıl hastasıydi bilemiyorum belkide aşktan kafayı yemisti. Bana göre aşktan kafayı yemistı. oldukça hassas biriydi. Eskilerin kara sevda hastalığı dediği bu galiba. İnsan Aşktan kafayı yer mi?

0|0
2|19

En İyi Erkek Görüşü

• Gecen sene ayrildiktan sonra bidaha asla ben olamadim hayatima baskalri girdi çıktı ama ben dikis tutmadim hala izi var

1|0
    0|0
    • Hımm ama tam sınırdan dönmüşsün o halde.

• Demekki gerçekten sevmişsin. Unutmak yola bakmak gerekiyor. İçindeki çocuğa sarıl sana insanı anlatır diyor sezen aksu. İçindeki çocuğa saril sende. Bırak giden kaybetmiştir zaten daha fazla hayatından verme.. Al onu kendine kurban et , kullerinden yeniden doğ biliyorum demesin kolay yapması zor.

• Sen gercekten 35 yasindamisin sohbete acik ve olgun konusuyosun

En İyi Kız Görüşü

• Delirebilir evet şahit oldum sevdiğini alamayan bir adam vardı

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Delirmek için bahane lazımdı belki de.. Aşk vesile oldu.. Kişiliğin etkisi bence daha etkilidir.. Aşkın değilde...

1|0
    0|0
    • Olabilir tabiki ama belki aşk yuzundendir

• Uff içime dert koydun gidiyorum. :(

• Yok be ben aşık olmucam bir tek hepiniz sevilip seveceksiniz valla bak üzülme bu kadan :D

• başkası karşısına cıkmadıgı sürece yer

0|0
    0|0
  • yemez yemez dizi-filmlerde olur o tarz şeyler. Aşk mı kalmış herkes yiyişmek peşinde.

1|0
    0|0
  • Bilmediğin bir hastalığın sende olduğunu nasıl bilebiliyorsun? Sorunun cevabı bu.

1|0
    0|0
  • Yer oyle bir yer ki darisi basima

1|0
    0|0
  • İnsan aşktan delirmez.. Zaten deli olan o zıkkıma bulaşır 😕

0|0
    0|0
  • Travmatik etki buna yol açar... Çok fenadir

0|0
    0|0
  • Ben delirmedim

0|0
    0|0
  • filmlerde kitaplarda evet. reelde hayır

0|0
    0|0
  • hayal dünyasında evet

0|0
    0|0
  • ben de yedim olabilir..

0|0
    0|0
  • olabilir

0|0
    0|0
  • Delirir maalesef

0|0
    0|0
  • aşktan delirmez, sinirden delirir.

0|0
    0|0
  • delirir delirtirler adamı

0|0
    0|0

3 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 1

• Yiyebiir

0|0
    0|0
Yükleniyor...