Sevgilim, Ben ve Kiz Kardesim. Ayni Ev?

Ben bu sene sevgilimin uc arkadasiyla tuttugu evde kaldim. yurtta pek kalmadim. okul boyunca. diger sene ise ayni universiteye kiz kardesim de gelecek. O yizden kardesimle birlikte ev tutacaz.. Kiz kardesimle ayni evde kaldigim yere sevgilimin gelmesi haftanin yedi gununu hemen hemen bizde kalmasi sizce nasildir? Normal mj? Yoksa ben tek basima bir eve mo cikmaliyim?

0|0
6|31

En İyi Erkek Görüşü

• ona da öğretirsin kaşarlığı nede olsa tecrübelisin bir işe yarasın bari...

1|4
    0|0
    • Ahaha süperdi bu yorum usta orospuu bunun gibiler ünide erkeğin bedavaya ihtiyacını karşılayıp tekmeyi yiyorlar :D

• @ExpPoint üniversite ortamındayım yıllardır, gayet iyi bilirim bu kaşarları kardeşim tonla var bunlardan... gariban ailesi de kızımız okuyor diye paralıyor kendini kızım bir isteğin var mı bir eksiğin var mı diye sorarlar annesi babası aman dikkat et aman sakın üşütme havalar soğuk... ama bilmezler ki o aile kızlarının yatağını bir erkeğin ısıttığını...

• Haklısın ne diyim baba parasıyla sevgili koynuna girmece

En İyi Kız Görüşü

• Genişliğe bak. Konya ovasında yok mübarek

0|1
    0|0
    • duzgun yorum yapacaksiniz yapin

Erkekler Ne Diyor 30

• sen onun arkadaşlarının oldugu evde kalabiyosun ya sevgilinmi cok geniş senmi bilemedim o yüzden bundada bişey olmaz

1|3
    0|0
  • Kiz kardeşine. sevgilinin ayni evde olması pek doğru gelmedi bana

0|0
    0|0
  • baldız baldan tatlıdır dikkatli ol

1|0
    0|0
  • Sevgiliyle 7 gün aynı evde kalmak nedir ya? Evlenin bari.

0|0
    0|0
    • yedi gun derken 8 ay aynj evde kaldik

• Evlenin gitsin. Ailenin haberi yok mu 8 ay aynı evde kaldığınızdan?

• Sorun olmaz kız kardeşinde teyze olur işte :)

0|0
    0|0
  • Anlamıyorum nasıl bu kadar rahat olabiliyorsunuz?

0|0
    0|0
  • sizdede mide baya genişmiş hani. bu soruyu sorduğuna göre çekindiğin bir konu var sanırım diyecem ama 4 erkekli bir evde kalman çekindiğin bir konunun olmamasına işaret. kız kardeşinde gelsin farketmez. topluca kardeş kardeş uyursunuz...

0|0
    0|0
  • tutar bu dizi

0|0
    0|0
  • Normal değil.

0|0
    0|0
  • kardeşini de bozucak bu

0|0
    0|0
  • sen sınava gittiğinde ya da derse gittiğinde evde ateşle barutu aynı yere koymuş olacaksın yani bide siz evde yiyişeceksiniz o kız bunu farketmeyecek mi salak mı bu kız sen kendine yazık ettin bari kardeşini bu işe dahil etme...

0|0
    0|0
    • yani guvenme mi diyosun bana
      o zaman eve girmesine izin vermyim oyle mi? ben giderim onun yanina

• alistik artik.
      o gelmezse ben gidecem durum bu

• sen bilirsin sana olan olmuş bari kardeşin temiz saf kalsın... inşallah allah tamamını erdirir... üzülüyorum böyle durumlara..

• Kardeş, erkek arkadaşınla sevişeceksin diye canından can olan kız kardeşini yurtta mı bırakacaksın. Bırak gelmesin sen yine kız kardeşinle kal. 2 gün sonra ayrılırsınız pişman olursun sonra kardeşinle ayrı olduğuna.

0|0
    0|0
    • iste gelir sorun da burda. gelirse absurt olir mu sorum bu

• Yapanı gördüm, bu durum kardeşinle ya da aile yapınızla alakalı. Belki kardeşinde ileride sevgili yapacak ve senin yarattığın ortamdan yararlanacak. Belli olmaz yani genellikle böyle olur.

• sıkıntı çıkar bence ayrı eve çıkın

0|0
    0|0
  • Sakıncalı

0|0
    0|0
  • İki kardes ayri eve nasil cikmayi düşünüyorsun

0|0
    0|0
  • Skntlı 😉

0|0
    0|0
  • Baldız baldan tatlıdır harp çıkar bak 😂

0|0
    0|0
    • yani sevgilimi eve sokmamalimiyim sizce

• peki tesekkurler ama erkekler niye bu kadar abaza

• Yaradılış meselesi onu yukarıdakine sor

• Rahat rahat ders calısamayacaksınız o yuzden baska eve cıkmalısın sen

0|0
    0|0
  • Ailen okumaya göndersin senin planlara bak bravoo!

0|0
    0|0
  • Baldız baldan tatlıdır.

Bu cümleyi buraya bırakır, giderim.

0|0
    0|0
  • SIKINTI OLMAZ YA

0|0
    0|0
  • Kaç kere sevişiceksiniz ve günün hangi saatlerinde sevişiceksiniz ona göre değişir

0|0
    0|0
  • Kardeşine sor

0|0
    0|0
  • merak etme kızkardeşinnde sevgilisi gelir

0|0
    0|0
    • gelir de henuz yok daha sevgilisi

• ozaman olur olmazsa sen oldurursun ayrı odalarda takılırsınız ama erkekler yüzünden kavga ederseniz kötü olur

• Elin oğluna güvenip iki kız onunla mı kalacaksınız? Saçmalama kardeşinle birlikte eve çık.

0|0
    0|0
  • Umarım namuslu kızdırda anana babana söyler ailen kızlarının fahişee orspuu olduğunu öğrenir

0|1
    0|0
  • Gruba hazırlıklı ol

0|0
    0|0
    • Ya sektir git be kızım yaaa seninki akıllı mantıklı bişimi

• kalmasin mi yani? bemim de icim rahst olmadi aslinda

• Kardeşin ailene söylemesin ablam vurduruyor diye

0|0
    0|0
  • babana sor bakalım troll

0|0
    0|0
  • Grup yaparsıniz 😄

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• sen sevgiline git ne o aç mı da besleme gibi evinde sürekli.

0|0
    0|0
  • Baldız baldan tatlıdır.. Dikkat et..-.-

0|2
    0|0
    • aslinda nu sebeple soruyorum iste aklima takildi erkekler olunca konu guven olmuyo

• He yani sevgilim kardeşinden daha değerli!

0|0
    0|0
  • Kardeşini alet etme ya cok sakincali cok yanlış. Yaptığın yanlışa onu da karıştırma en basitinden kötü örnek.

0|0
    0|0
  • Kardeşinle kal adam gibi. Sevgili için kardeş bırakılmaz

0|0
    0|0
    • birakmaktan bajseden mi var? ayni eve cikacaz dedim. ee sevgilimde bensiz kalacak degil somucta. da yanima gelir

• Öyle yazmışsın tek eve çıkma düşüncen var. Ayrıca sevgilin de yarın burada ablasını götürüyordum kardeşini de götüreyim mi diye başlık açmasın erkek milleti

• guvenme diyosunuz yaniii aynen bencede erkek milleti zaten o halde boyle olmucak :/

Yükleniyor...